The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
вода в багажника

#11
Проверете за теч от въпроснотоупътнение, като демонтирате плафона,който се намира точно под антената.От там се вижда много добре. Ако капе водата се стича по тапицерията на тавана и после по страничните конзоли и е възможно да се окаже и под задната седалка.
Reply

#12
automax Wrote:А някой сети ли се за гуменото уплатнение на антената на покрива.

Дори и да го няма (както е моето), тогава колега водата в багажника ще ти е най малкия проблем... :twisted:
Пътя до багажника май е доста по - дълъг отколкото до тапицерията на тавана, която, ако следвам твоята мисъл, вече трябва да ми се увива на главата.........
А вода в багажника нямам......
:roll: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#13
:ctf2: Проблема е отстранен.При мен се оказа уплатнението на 5-та врата.Свалих го,намазах го със силикон и пак го сложих..и нямам вече вода Smile
Reply

#14
при мен изненадващо се появи локвичка зад шофьорската седалка, а багажника - сух. Всичко се изясни като видях празното шише от дестилирана вода намиращо се в резервната гума Smile
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#15
Колеги, и аз имам проблем - теч на вода в багажника. При мен водата се стича по лявата колонка. Проверих антената, стоповете, но не виждам нищо. Явно не е от тръбите на газ уредба, тъй като проблемът се появява само при дъжд или миене. Чета съветите ви упорито, но явно проблемите са различни, все още не съм го отстранил.
Reply

#16
toshebceto1 Wrote:Колеги, и аз имам проблем - теч на вода в багажника. При мен водата се стича по лявата колонка. Проверих антената, стоповете, но не виждам нищо. Явно не е от тръбите на газ уредба, тъй като проблемът се появява само при дъжд или миене. Чета съветите ви упорито, но явно проблемите са различни, все още не съм го отстранил.

В първите постове колегите пишат ,че проблема е в уплътнението.
Люк(шибидах) имаш ли?
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#17
toshebceto1 Wrote:Колеги, и аз имам проблем - теч на вода в багажника. При мен водата се стича по лявата колонка. Проверих антената, стоповете, но не виждам нищо. Явно не е от тръбите на газ уредба, тъй като проблемът се появява само при дъжд или миене. Чета съветите ви упорито, но явно проблемите са различни, все още не съм го отстранил.
Колега аз го имах този проблем преди време! Най добре се локализира- махаш корите около двете колони на 5-та врата/от към пода/ и с една бутилка /помагач :lol: / да полива откъм тавана, така че водата да се стича покрай гредите/колоните/.При мен на оглед нищо не издаваше за място от което да преминава вода, но се оказа че под левия ми стоп има заварка на калника или някой елемент- точно от там ми влизаше вода.Силиконче и ....ок
Най - често се отваря тази фуга от удар в задницата па макар и той да е бил лек/незнам разсъждавам :oops: /
Reply

#18
При мен проблема беше в стопа. В горнта част се беше образувала малка фуга.
Решение: запълних фугата с малко безцветен силикон.
Пробвай първо това.
Reply

#19
здравейте и то мен.някой случайно да е имал вода при резервната гума при положение че висчко в багажника е сухо.няма да е от антената,уплатнителите,стоповете.......
НЯМА дупка за оттичане на водата при резервната гума че от там да влиза :roll:
Reply

#20
Да изкажа и аз моето мнение Smile.Аз съм със С40.Също се събираше вода в багажника,без да се мокри тапицерията.Побеснявах всеки път след като я изкъпя и видя че в багажника има вода.На една среща в Бургас се оплаках на колегите и всички излязохме от кръчмата за да търсим проблема.Оказа се че теча е от стоповете.Малко бзцветен силикон и вече няма проблеми.Пожелавам ви успех Smile
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)