The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за среща в Родопите :P

#41
Ние ще тръгнеме събота сутринта който иска да пътува с нас да звънне да се разбереме за часа иначе мисля че ще е най-удобно на Лукойла на изхода на София посока Пловдив номера ми е 0898844831
Reply

#42
���Аз много напъвах да се случи тази среща, но поради лични проблеми, няма да мога да дойда, за което много съжалявам. Приатно изкарване на всички, и да направите снимки.
Reply

#43
killara Wrote:айдеееееееееееееееее народе малко време остана а то си минава.Тая събота и неделя ще е сбирката нали, дайте и да определим кам колко часа да направим изчакване в белово за да мога да заведа хората до местноста защото има хора които непознават района .Доколкото знам стефчо с БЕРТОНЕТО ще доведе до белово хората от софия.
АЙДЕ БЕ ХОРА ДАЙТЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧЕ НАРОД НАЧАЛОТО НА МЕСЕЦА Е ИМА ЗАПЛАТИ ОСТАВА ЖЕЛАНИЕТО

Колега, защо не определиш един час и място, където ще ни чакаш в Белово? Защото, някои които нямя да пътуват в колона до Белово, да знаят и да се съобразят с този час.
Reply

#44
Много имах желание да дойда ,но поради ред причини
ще пропусна тази среща Cry Cry Cry
Reply

#45
Нека стефан да определи час за тръгване за хората от софия за мен нямя проблем кога да ви чакам просто като тръгнете стефан да ми се обади и ще ви чакам на удобно място. А за хората от пловдив и градовете от тая част от страната може да ги чака момчето което даде идеята за сбирката някаде околу пещера или пазарджик защото няма смисъл да идват хора до белово и после да се връщат
Reply

#46
А самото белово е малък град има една главна улица и едно разклонение за юндола. Неможете да се загубите но за точния час за събиране в белово ще имам вазможност да кажа след като стефан определи неговия час за тръгване
Reply

#47
За мен не е проблем да ги чакам в Пещера. Само да кажат кои ще са Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#48
за мене няма значение часа, но нещо няма желаещи а и времето не е с нас засега дават го променливо за почивните дни
Reply

#49
Да. Направо днес беше истински ужас тук. И сега продължава да бъде. На тавана събрах 20 лкитра вода по кофите. Big Grin Ако е такова времето и в Петък предлагам да отложим срещата за следващия уикенд. Просто планината няма да ви хареса с тези калища и този пороен дъжд. Smile А иначе като решите да идвате насам нека ръководителя на групата звънне един телефон: 0897919642 - Георги, та да се включа и аз. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#50
Колеги за кога остава срещата? Този или другия уикенд? Имам желание да се включа и аз. Smile
S40 1.8 16V 115k.с. 97г. VOLVO FOR LIFE !!!

[Image: ab193157.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)