The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
жени зад волана

#91
виждал съм жени дето ще скрият шапката на Всички мъже зад волана както и мъже където въртят волана с нежна чупка в киткитките. на жената в офиса има един такъв и като тръгнеме на фирмено мероприятие само гледам да не съм зад или пред въпросния нежен олигофрен. досега има поне 10 нежни приятелски спирания в колегите си отпред както и спирания в него заради неадекватните му реакции на пътя ( рено5 ) . всичко обаче е само леки щети и шефа ги "урежда". ама докога. та да си завърша мисълта - то аз си ги попържам женорята по пътя ама как ги ПСУВАМ мъжете направо ме е срам от мене си като се замисля.
оставете жените да си карат че като се насветкате да има кой да ви вози че моята има книжка от 15г ама я има я нема 500км и не ще да кара. таксиии
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#92
Ей, сега да не се скарате, а?

Тая тема я заключвам че вече ми писна да се ядете.
Само ще заключа:
Жените правят повече катастрофи, но доста по леки поради ниската скорост с която се движат (най-вече при маневриране). Мъжете правят по-рядко катастрофи но доста по-тежки и обикновено са им последни понеже по- се правят на мъже.

Нека пазим нашия и чуждия живот (било то и кучешки)
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#93
Ей, сега да не се скарате, а?

Тая тема я заключвам че вече ми писна да се ядете.
Само ще заключа:
Жените правят повече катастрофи, но доста по леки поради ниската скорост с която се движат (най-вече при маневриране). Мъжете правят по-рядко катастрофи но доста по-тежки и обикновено са им последни понеже по- се правят на мъже.

Нека пазим нашия и чуждия живот (било то и кучешки)
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)