The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
жени зад волана

#21
Ха ха ха ха
Мишо това е за теб по долу - може и да пробваш номера.

Айде и от мен две историики по действителен случай на човек от друг форум - спручка с държавни органи.

с катаджия:
Че темата си е точно затова. Реших да я пиша тази истинска случка когато се изгаврих с катаджия. Спират ме на околовръстното на София(карах за Перник с тира) Минавам проверката и тръгвам. Точно след 200 метра имаше друг патрул и двата полицеиски автомобила се виждаха един друг. Спират ме и тези. Аз се пак гоня график и вече се изнервих доста. Бяхме 2 камиона аз водих. Протече следният диалог:
Аз:- Защо ме спирате пак еи сега колегата ви ме провери.
КАТ:- ти не ми даваи акъл как да си върша работа
Аз:- За какво ме спирате какво съм направил за тия 200 метра
Кат:- Даваи си всичките документи тъкмо не си си ги прибрал още( само за инфо за един тир освен талона има още няколко документа)
Тук аз вече избеснях тотално.
Аз:- питаите си колегите по станцията всичко ми е наред.
КАТ:- ти какво искаш бе келеш да те арестувам ли.
Аз:- даваи арестуваи ме на какво основание. Легитимирахте ли се
КАТ: - Ти кьорав ли си не виждаш ли че съм с униформа. Даи си книжката
Аз:- Нямам книжка
КАТ:- Как така
Аз:-еи така.
КАТ:- ми кой кара
Аз:- не виждаш ли аз карам
КАТ:- ми как така без книжка
Аз:- ми така тя не кара книжката а шофьора
КАТ:- не е така книжката кара
Аз:- как така книжката кара, кара водача на МПСто
КАТ:- Книжката кара
Аз:- сигурен ли си
КАТ:- абсолютно
Аз:- Жоро(колегат с другият камион) аз идвам да се повозя при теб, господин полицая каза че книжката може да кара вместо мен.
Изкарах си свидетелството за управление на МПС, сложих я на волана и слезнах от камиона
КАТ:- къде тръгна бе
Аз:- ми да се кача при колегата нали казахте че книжката кара аз ще се повозя пък книжката ще докара камиона до Перник
полицая започна да осмисля ситуацията и след около минута ми вика:"взимаи си книжката, камиона и да се махаш"

и с митничар:
Аи почти позна на митницата добър ден е 10 евро( 19,50 лева) Very Happy
с 20 евро получаваш превилегията да те обслужат нормално и да ти отчете вярно кантара иначе ставт едни разлики в Русе съм 39 тона изведнъж в Румъния на кантара станах 45. По международен стандарт трябва да съм до 40 и платих глоба 30 евро. После ме светнаха как става хавата къде се оставят парите и така нататак. Един митничар въпреки че си давах 20тачка много се заяждаше с мен. Вика ще ти режа гумите имаш наркотици там и разни от този род. Отивам до севрна Румъния тваря стока и докато чакам видях една котка. Незнам какво ми щукна но е хванах и я метнах в прицепа. Затворих тира минах пломбиране за митница и хоп пак на границата. Гледам нашият човек. Тои пак ме заплашва но този път се ухили още по мазно. Кучетата на митничарите побесняха като приближиха камиона. Сетих се и си викам еи верно че метнах тази нещастна котка вътре. Митничара вика полиция ще ми слагат прангите направо. Викам чакаите бе хора откриите нещо пък тогава ако съм виновен ме водете в пандиза. Признавам си уплаших се. Карат камиона в един хангар кучетата направо побесняха. Същият митничар с невероятно мазна усмивка отваря капака. Тръгна да влиза горе в товарното и тогава котката(стояла беше вътре към 20 часа) скочи върху главата на въпросният митничар . Тои стреснат пада на земята котката побягва и през митничара подир котката 4 немски овчарки. Беше дъждовно и от лапите на кучетата няма да ви разправям на какво заприлича униформата му, котката му изподра лицето, а при падането си удари носа в земята.
Тои:- каква е тази котка
Аз:- незнам - с наи невинната физиономия на която съм способен
Тои:- нали това е твоят камион откъде се взе тази котка.
Аз:- Ми незнам може докато са ме товарили да е влезнала
Тои:- Изчезваи
От цялата работа освен удовлетворението от случката бях на кяр 20 евро. Забрави да ми иска рушвета с него почерпих мои приятели и се посмяхме доста на тази случаино настъпила ситуация.

Дано не се сърди автора.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#22
Ха ха ха ха
Мишо това е за теб по долу - може и да пробваш номера.

Айде и от мен две историики по действителен случай на човек от друг форум - спручка с държавни органи.

с катаджия:
Че темата си е точно затова. Реших да я пиша тази истинска случка когато се изгаврих с катаджия. Спират ме на околовръстното на София(карах за Перник с тира) Минавам проверката и тръгвам. Точно след 200 метра имаше друг патрул и двата полицеиски автомобила се виждаха един друг. Спират ме и тези. Аз се пак гоня график и вече се изнервих доста. Бяхме 2 камиона аз водих. Протече следният диалог:
Аз:- Защо ме спирате пак еи сега колегата ви ме провери.
КАТ:- ти не ми даваи акъл как да си върша работа
Аз:- За какво ме спирате какво съм направил за тия 200 метра
Кат:- Даваи си всичките документи тъкмо не си си ги прибрал още( само за инфо за един тир освен талона има още няколко документа)
Тук аз вече избеснях тотално.
Аз:- питаите си колегите по станцията всичко ми е наред.
КАТ:- ти какво искаш бе келеш да те арестувам ли.
Аз:- даваи арестуваи ме на какво основание. Легитимирахте ли се
КАТ: - Ти кьорав ли си не виждаш ли че съм с униформа. Даи си книжката
Аз:- Нямам книжка
КАТ:- Как така
Аз:-еи така.
КАТ:- ми кой кара
Аз:- не виждаш ли аз карам
КАТ:- ми как така без книжка
Аз:- ми така тя не кара книжката а шофьора
КАТ:- не е така книжката кара
Аз:- как така книжката кара, кара водача на МПСто
КАТ:- Книжката кара
Аз:- сигурен ли си
КАТ:- абсолютно
Аз:- Жоро(колегат с другият камион) аз идвам да се повозя при теб, господин полицая каза че книжката може да кара вместо мен.
Изкарах си свидетелството за управление на МПС, сложих я на волана и слезнах от камиона
КАТ:- къде тръгна бе
Аз:- ми да се кача при колегата нали казахте че книжката кара аз ще се повозя пък книжката ще докара камиона до Перник
полицая започна да осмисля ситуацията и след около минута ми вика:"взимаи си книжката, камиона и да се махаш"

и с митничар:
Аи почти позна на митницата добър ден е 10 евро( 19,50 лева) Very Happy
с 20 евро получаваш превилегията да те обслужат нормално и да ти отчете вярно кантара иначе ставт едни разлики в Русе съм 39 тона изведнъж в Румъния на кантара станах 45. По международен стандарт трябва да съм до 40 и платих глоба 30 евро. После ме светнаха как става хавата къде се оставят парите и така нататак. Един митничар въпреки че си давах 20тачка много се заяждаше с мен. Вика ще ти режа гумите имаш наркотици там и разни от този род. Отивам до севрна Румъния тваря стока и докато чакам видях една котка. Незнам какво ми щукна но е хванах и я метнах в прицепа. Затворих тира минах пломбиране за митница и хоп пак на границата. Гледам нашият човек. Тои пак ме заплашва но този път се ухили още по мазно. Кучетата на митничарите побесняха като приближиха камиона. Сетих се и си викам еи верно че метнах тази нещастна котка вътре. Митничара вика полиция ще ми слагат прангите направо. Викам чакаите бе хора откриите нещо пък тогава ако съм виновен ме водете в пандиза. Признавам си уплаших се. Карат камиона в един хангар кучетата направо побесняха. Същият митничар с невероятно мазна усмивка отваря капака. Тръгна да влиза горе в товарното и тогава котката(стояла беше вътре към 20 часа) скочи върху главата на въпросният митничар . Тои стреснат пада на земята котката побягва и през митничара подир котката 4 немски овчарки. Беше дъждовно и от лапите на кучетата няма да ви разправям на какво заприлича униформата му, котката му изподра лицето, а при падането си удари носа в земята.
Тои:- каква е тази котка
Аз:- незнам - с наи невинната физиономия на която съм способен
Тои:- нали това е твоят камион откъде се взе тази котка.
Аз:- Ми незнам може докато са ме товарили да е влезнала
Тои:- Изчезваи
От цялата работа освен удовлетворението от случката бях на кяр 20 евро. Забрави да ми иска рушвета с него почерпих мои приятели и се посмяхме доста на тази случаино настъпила ситуация.

Дано не се сърди автора.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#23
абе то шофиор без Т...... не е шофиор всички знаем защо, защото като хванат ли лоста и се заиграват с него Big Grin замечтавас се :roll: иначе историиката на ЕФРИ ме искефи ЯКО :lol:
караи VOLVO бъди БаМбУчА

#24
абе то шофиор без Т...... не е шофиор всички знаем защо, защото като хванат ли лоста и се заиграват с него Big Grin замечтавас се :roll: иначе историиката на ЕФРИ ме искефи ЯКО :lol:
караи VOLVO бъди БаМбУчА

#25
:twisted: Няма ли кой да ви спре темата,пък да видя тогава с какво ще си чешете езиците :twisted:

#26
:twisted: Няма ли кой да ви спре темата,пък да видя тогава с какво ще си чешете езиците :twisted:

#27
EMETO1 Wrote::twisted: Няма ли кой да ви спре темата,пък да видя тогава с какво ще си чешете езиците :twisted:
и да я спрем все някой ще я пусне наново... като гледам ти най-много пишеш тук и сигурно ще ти липсва ако я спрем Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#28
EMETO1 Wrote::twisted: Няма ли кой да ви спре темата,пък да видя тогава с какво ще си чешете езиците :twisted:
и да я спрем все някой ще я пусне наново... като гледам ти най-много пишеш тук и сигурно ще ти липсва ако я спрем Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#29
Как пък няма един модератор да локне темата пък да ви видяя тогава.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#30
Как пък няма един модератор да локне темата пък да ви видяя тогава.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)