The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
жени зад волана

#81
:?:

П.П. Точно тук НЕ съм коментирал репликата на арабина. Следователно никого не съм обидил.

#82
sluchaen_fen Wrote:Един непознат арабин ми каза една култова реплика докато чакахме един до друг на оглед при застрахователите:
"Вие в България имате много катастрофи, защото давате книжки на жените. При нас жена няма право да седне зад волана. Дори жена няма право САМА да върви по тротоара."

Заминавай тогава в арабските страни, и не се връщай :twisted: и по-бързо,докато не е станала още някоя катастофа,за която ще ни обвинят нас пак. Кой кара по-лудо, мъжете или жените? И кой вечно се опитва да покаже колко е (най) силния!?!?!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#83
sluchaen_fen Wrote:Един непознат арабин ми каза една култова реплика докато чакахме един до друг на оглед при застрахователите:
"Вие в България имате много катастрофи, защото давате книжки на жените. При нас жена няма право да седне зад волана. Дори жена няма право САМА да върви по тротоара."

Заминавай тогава в арабските страни, и не се връщай :twisted: и по-бързо,докато не е станала още някоя катастофа,за която ще ни обвинят нас пак. Кой кара по-лудо, мъжете или жените? И кой вечно се опитва да покаже колко е (най) силния!?!?!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#84
Направих опит!

/...оня, дето е за скубане... Boych, бе ... направил опит да дойде на срещата на 27.08., разбра ли сега, а? :wink: /
Та ... направих опит да дойда на местото дето... требеше да се видим след 18 ч. зад Панчарево, след като се сглоби Процесията в 17 ч. пред НИМ, и-и нямаше никой?!? ...
Звънях на пъРвАн ... не дига /явно тъкмо са го скубели в момента пред НИМ за нещо по повод организацията на срещата.../ :?:
Врътнах от тук... оттам на Панчаревото и ... отидохме да видим лебедите в "Лебеда"! /А...ИМАШЕ И ПАУН!!!/

Прилагам и доказателствен материал от ресторанта към езерото ... по време на срещата. /Пак я изпуснах, щото трябваше да скоча чак до НИМ, а минавам през Панч'ево/ и реших да спестя ... врътката в най-натовареното време по ОколоМръсното.

Но ... бях паркирал колата /пред ресторанта/, белким "някой познат или познавач... ме види" ... та .../не да троши и краде/ а да се обади Big Grin
НЙЕНТЕ!
През цялото време беше спокойство ...
НИКВО СКУБАНЕ...
НИКВИ ТЕЛЕФОНИ ... Cry


Arrow
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#85
Направих опит!

/...оня, дето е за скубане... Boych, бе ... направил опит да дойде на срещата на 27.08., разбра ли сега, а? :wink: /
Та ... направих опит да дойда на местото дето... требеше да се видим след 18 ч. зад Панчарево, след като се сглоби Процесията в 17 ч. пред НИМ, и-и нямаше никой?!? ...
Звънях на пъРвАн ... не дига /явно тъкмо са го скубели в момента пред НИМ за нещо по повод организацията на срещата.../ :?:
Врътнах от тук... оттам на Панчаревото и ... отидохме да видим лебедите в "Лебеда"! /А...ИМАШЕ И ПАУН!!!/

Прилагам и доказателствен материал от ресторанта към езерото ... по време на срещата. /Пак я изпуснах, щото трябваше да скоча чак до НИМ, а минавам през Панч'ево/ и реших да спестя ... врътката в най-натовареното време по ОколоМръсното.

Но ... бях паркирал колата /пред ресторанта/, белким "някой познат или познавач... ме види" ... та .../не да троши и краде/ а да се обади Big Grin
НЙЕНТЕ!
През цялото време беше спокойство ...
НИКВО СКУБАНЕ...
НИКВИ ТЕЛЕФОНИ ... Cry


Arrow


Attached Files Thumbnail(s)
           
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#86
Така е колеги за каква власт си говорим НЗ то тук са само 2 представителки от (нежния) пол а ни командват както си искат че и наглава не се излиза с тях Cry тааа както бях писал по рано шъфиор без Т..... не е шуфиор че като хванат лоста и се замечтават Tongue
караи VOLVO бъди БаМбУчА

#87
Така е колеги за каква власт си говорим НЗ то тук са само 2 представителки от (нежния) пол а ни командват както си искат че и наглава не се излиза с тях Cry тааа както бях писал по рано шъфиор без Т..... не е шуфиор че като хванат лоста и се замечтават Tongue
караи VOLVO бъди БаМбУчА

#88
Mishell Wrote:Заминавай тогава в арабските страни, и не се връщай ...
Дамите, завинаги скарани с волана да заминават за арабските страни и да не се връщат повече. Дано там арабите им намерят някакво приложение на тези "водачки". Все за нещо стават ... (за паркиране в "задния двор", за държене на "скоростния лост", за въртене на "диференциала" и т.н.)
Mishell Wrote:Кой кара по-лудо, мъжете или жените?
Определено мъжете.
Mishell Wrote:И кой вечно се опитва да покаже колко е (най) силния!?!?!
Най-често мутресите.

#89
Mishell Wrote:Заминавай тогава в арабските страни, и не се връщай ...
Дамите, завинаги скарани с волана да заминават за арабските страни и да не се връщат повече. Дано там арабите им намерят някакво приложение на тези "водачки". Все за нещо стават ... (за паркиране в "задния двор", за държене на "скоростния лост", за въртене на "диференциала" и т.н.)
Mishell Wrote:Кой кара по-лудо, мъжете или жените?
Определено мъжете.
Mishell Wrote:И кой вечно се опитва да покаже колко е (най) силния!?!?!
Най-често мутресите.

#90
виждал съм жени дето ще скрият шапката на Всички мъже зад волана както и мъже където въртят волана с нежна чупка в киткитките. на жената в офиса има един такъв и като тръгнеме на фирмено мероприятие само гледам да не съм зад или пред въпросния нежен олигофрен. досега има поне 10 нежни приятелски спирания в колегите си отпред както и спирания в него заради неадекватните му реакции на пътя ( рено5 ) . всичко обаче е само леки щети и шефа ги "урежда". ама докога. та да си завърша мисълта - то аз си ги попържам женорята по пътя ама как ги ПСУВАМ мъжете направо ме е срам от мене си като се замисля.
оставете жените да си карат че като се насветкате да има кой да ви вози че моята има книжка от 15г ама я има я нема 500км и не ще да кара. таксиии
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)