Волво Клуб - България

Full Version: Запитвания към Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dodo 155 Wrote:
jorkata66 Wrote:Здравейте,
интересувам се от Д5 мотора на които и да е модел Волво и по конкретно печката за отопление на купето и антифриза към стандартното оборудване ли е включена и може да се отключи при Вас или се монтира при заявка от първия собственик.
D5 се монтира на доста модели. При някои въпросният отоплител се монтира стандартно, а при други е опция. За трети обаче не се предлага Wink
Ако искаш печка, а нямаш, може да се монтира, но дали ще ти хареса цената - въпрос на гледна точка.
Относно "отключването" ... този термин идва от собствениците на БМВ, нали? Big Grin
Печката не е заключена, а зависи как е ПРОГРАМИРАНА да работи - само при запалване на двигателя, с таймер или с дистанционно Wink
При БМВ това става с маркиране на менюто, а при ВОЛВО с инсталиране на съответната апликация.

Имам едно кафе от МП, защото им спестих малко писане :mrgreen:


Имам и на двете си коли въпросната печко, но няма таймер, а работи само когато е запален автомобила. И сега въпроса е дали може само с инсталиране на софтуер да се направи да работи половин, един час преди да тръгна за работа, или ще трябва и допълнително нещо да се закупи? Също така има ли някои представа, колко би струвал въпросния софт
има теми , отг. е да може цената е около 400 Wink
здравейте имам проблем с моето волво s60 -2000 TS 180ks 2001год прекъсва сега се намирам в град Велико Търново не съм сигурен дали ще ме закара по далеч, сервиз наблизо предполагам ,че е бобина свещите са сменени ,каква е цената за диагностика и тел за връзка
lanhol Wrote:
Dodo 155 Wrote:
jorkata66 Wrote:Здравейте,
интересувам се от Д5 мотора на които и да е модел Волво и по конкретно печката за отопление на купето и антифриза към стандартното оборудване ли е включена и може да се отключи при Вас или се монтира при заявка от първия собственик.
D5 се монтира на доста модели. При някои въпросният отоплител се монтира стандартно, а при други е опция. За трети обаче не се предлага Wink
Ако искаш печка, а нямаш, може да се монтира, но дали ще ти хареса цената - въпрос на гледна точка.
Относно "отключването" ... този термин идва от собствениците на БМВ, нали? Big Grin
Печката не е заключена, а зависи как е ПРОГРАМИРАНА да работи - само при запалване на двигателя, с таймер или с дистанционно Wink
При БМВ това става с маркиране на менюто, а при ВОЛВО с инсталиране на съответната апликация.

Имам едно кафе от МП, защото им спестих малко писане :mrgreen:


Имам и на двете си коли въпросната печко, но няма таймер, а работи само когато е запален автомобила. И сега въпроса е дали може само с инсталиране на софтуер да се направи да работи половин, един час преди да тръгна за работа, или ще трябва и допълнително нещо да се закупи? Също така има ли някои представа, колко би струвал въпросния софт
Да, трябва само да се програмира "отключи" печката, за да работи и на загасен двигател.
Програмата има 2 таймера и принудително включвано. Когато достигне определената температура в купето, печката се изключва.
Отделно - не се включва, ако акумулаторът е слаб и/или няма достатъчно гориво.
Цената е 383 лв. с ДДС, по спомен.
Парите не са малко, но определено си заслужава - страхотна функция за зимата! Качваш се в топла кола, палиш затоплен мотор и не чистиш сняг или лед от стъклата Wink
perado Wrote:здравейте имам проблем с моето волво s60 -2000 TS 180ks 2001год прекъсва сега се намирам в град Велико Търново не съм сигурен дали ще ме закара по далеч, сервиз наблизо предполагам ,че е бобина свещите са сменени ,каква е цената за диагностика и тел за връзка
Ако триъгълникът ти свети в оранжево - карай спокойно, но с едно наум.
Ако е в червено - викни си пътна помощ.
Здравейте,

интерисува ме клиентска цена на компоненти със слединте PN : 31293164, 30763345, 30763346


поздрави
Е.. намерих отговора сам Smile ... в сайта на Мото Фое има on-line форма за заптване на резервни части ...

cheers

Oxo Wrote:Здравейте,

интерисува ме клиентска цена на компоненти със слединте PN : 31293164, 30763345, 30763346


поздрави
Трябва ми преден десен калобран за S80 2.4D5 2005г. - може ли номер с който да проверя или пък цена направо? Big Grin
Заглавие: Разпродажба на оригинални р.части с до 90% отстъпка

Moto-Pfohe Wrote:Задни тонколони за S40 комплект Стара цена 142лв - Нова цена 21 лв

Здрасти!
1. Интерсуваме още ли е валидна офертата?
2. Тези тонколони еднакви ли са с тези от предните две врати?
3. Има ли вариант за закупуване с доставка?


Поздрави!
Мога ли да си запиша час за пълна смяна на масло на скоростна кутия на Volvo S80-2.4 Disel 185k.c 2009г Автоматик?
Моля за информация какъв тип е маслото и цената на услугата?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14