Волво Клуб - България

Full Version: Запитвания към Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
danini Wrote:Мога ли да си запиша час за пълна смяна на масло на скоростна кутия на Volvo S80-2.4 Disel 185k.c 2009г Автоматик?
Моля за информация какъв тип е маслото и цената на услугата?
Колега, направо им звънни на телефоните, оставени на официалната страница Wink
Колегата от МП, който отговаря в тази тема, влиза по-рядко.
На телефона ще ти кажат всичко и ще си запишеш час ... около 1-2 часа е цялата процедура, но поне имат хубаво кафенце и можеш да разгледаш автосалона Wink
danini Wrote:Мога ли да си запиша час за пълна смяна на масло на скоростна кутия на Volvo S80-2.4 Disel 185k.c 2009г Автоматик?
Моля за информация какъв тип е маслото и цената на услугата?
За пълна не. За частична да.
Обади им се и ги попитай. Интересно ми е каква цена ще ти предложат.
Аз имам същия въпрос към тях, но за XC70, 2007 (D5, 6-степенна АСК). Досега (по телефона) получих няколко абсолютно независими оферти от тяхна страна. 3-ма приемчика, 3 различни цени...и нищо конкретно...
Абе хора няма по-голям кеф от да си легнеш отдолу и да въргаляш в масълце кат' прасенце:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0bnjbmUXFVQ[/youtube]
Yankov Wrote:
danini Wrote:Мога ли да си запиша час за пълна смяна на масло на скоростна кутия на Volvo S80-2.4 Disel 185k.c 2009г Автоматик?
Моля за информация какъв тип е маслото и цената на услугата?
За пълна не. За частична да.
Обади им се и ги попитай. Интересно ми е каква цена ще ти предложат.
Аз имам същия въпрос към тях, но за XC70, 2007 (D5, 6-степенна АСК). Досега (по телефона) получих няколко абсолютно независими оферти от тяхна страна. 3-ма приемчика, 3 различни цени...и нищо конкретно...

Чак пък три независими ???.Обикновенно МП като правят оферта тя е свързана с ISSOкоето покриват и винаги е в писмен вид на имейл или на ръка.Може да взимат скъпо но са сериозна и отговорна инсттуция.А Уиски Джак правилно е казал,за сега в БГ никой няма да Ви глоби,ако си смените сам маслото или отидете при кварталният майстор,той Ви събере вашето и го използва за Не-Екологично отопление през зимата.Важното е далаверата да се върти,но да се казва истината на клиента.
Yankov Wrote:
danini Wrote:Мога ли да си запиша час за пълна смяна на масло на скоростна кутия на Volvo S80-2.4 Disel 185k.c 2009г Автоматик?
Моля за информация какъв тип е маслото и цената на услугата?
За пълна не. За частична да.
Обади им се и ги попитай. Интересно ми е каква цена ще ти предложат.
Аз имам същия въпрос към тях, но за XC70, 2007 (D5, 6-степенна АСК). Досега (по телефона) получих няколко абсолютно независими оферти от тяхна страна. 3-ма приемчика, 3 различни цени...и нищо конкретно...
Хм ... я направи едно официално запитване по e-mail, както каза Кангалов Wink
Не би трябвало да е повече от 200-220 лв. (без ДДС), поне токова ни взеха с Иван ... и горе-долу толкова за маслата в така наречени дифове.
То реално отиват към 6л. масло, а 4л. струват 140 лв.:
Каталожен номер: 1161640
Наименование: МАСЛО ЗА СКОРОСТИ 4L
Цена с ДДС: 140.65 лв.
Ако приемчикът слага 2 х 4 л. + труд + други салтанати, може да отиде и към 400 лв., без отстъпка и с ДДС, но реално повече от 5-6л. не могат да подменят, освен ако не свалят кутията и да я източат на 100%, което никой не прави Wink
Сега си видях фактурата - 262 лв. с ДДС, но с отстъпката.
btw ... при смяна на маслото ще ти я дадат и на теб, защото имат програма "Волво 4+" при смяна на масло Wink
Здравейте,

Нуждая се от маркуч за турбото на Волво S60 2.4D 2003г.
Когато сменях маслото си в началото на месеца се оказа, че маркуча на турбото ми е скъсан ( обясниха ми че той се намира отдолу и функцията му е да вкарва въздух в турбината). Понеже да си призная честно не разбирам нищо от коли ще се радвам да ми обясните повече и да ми кажете дали евентуално разполагате с такъв маркуч,ако нямате в наличност дали може да се поръча и каква е неговата цена.

Благодаря ви предварително за помощта.

Росен Smile
Тая тема активна ли е?
Dokie Wrote:Тая тема активна ли е?

Почукай, пък току виж ти отворили ... Smile
Dokie Wrote:Тая тема активна ли е?
Активна е, колега, но ако ти трябва нещо конкретно - препоръчвам ти да им звъниш.
Лято е и сигурно повечето хора с в отпуск.
Звънях, учудих се как от сервиза ти дават цената на частите, но незнаят цената на труда, та трябва да звъннеш на примчика, за да получиш такава и да си ги събираш после. Незнаеха и за Volvo 4+ програмата, твърдяха ми че е с 10% отстъпка, при положение че на сайта пише 20 Smile

Както и да е, просто видях че от 2013 са в летен отпуск Smile и за това питах дали е активна Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14