Волво Клуб - България

Full Version: Запитвания към Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Здравейте, трябва ми инфо за цени на - комплект-а Ангренажен ремък, ролки, водна помпа, пистов ремък, повдигач...

Колата е V40 16v 136k.s бензин. Благодаря!
vin?
Здравейте,
интересувам се от Д5 мотора на които и да е модел Волво и по конкретно печката за отопление на купето и антифриза към стандартното оборудване ли е включена и може да се отключи при Вас или се монтира при заявка от първия собственик.
RE!!!!

Здравейте, колеги. Имам следното запитване, интересува ме дали имате в наличност кора под двигателя за VOLVO 460 GLT 95г. 1.8mi. И каква е цената, благодаря Ви!
Здравейте!

Цена на предна броня и демпфер за Волво В40 96г. Благодаря!
Здравейте! Интересува ме, в Мото Пфое Добрич, имате ли в наличност задни калобрани за Волво 460 и на каква цена? Благодаря!
Здравейте ,интересува ме ,как да си поръчам и закупя накладките за волво 4-та серия.понеже в нашия град няма представителство на МотоПфое,.Възможна ли е заявка с куриер и как ? колата ми е Волво 440 -90-та година ,без АБС....и с обикновени/невинтилирани предни и задни дискове
Благодаря предварително
Здравейте!

Интересуват ме цени на тампоните за макферсоните и стъкло за десен фар,за волво в40 2.0 136кс. 1998г.! Благодаря предварително
Здравейте! Интерсува ме цената на предна броня и фарове за xc70 2004г. 163 к.с. Благодаря!
jorkata66 Wrote:Здравейте,
интересувам се от Д5 мотора на които и да е модел Волво и по конкретно печката за отопление на купето и антифриза към стандартното оборудване ли е включена и може да се отключи при Вас или се монтира при заявка от първия собственик.
D5 се монтира на доста модели. При някои въпросният отоплител се монтира стандартно, а при други е опция. За трети обаче не се предлага Wink
Ако искаш печка, а нямаш, може да се монтира, но дали ще ти хареса цената - въпрос на гледна точка.
Относно "отключването" ... този термин идва от собствениците на БМВ, нали? Big Grin
Печката не е заключена, а зависи как е ПРОГРАМИРАНА да работи - само при запалване на двигателя, с таймер или с дистанционно Wink
При БМВ това става с маркиране на менюто, а при ВОЛВО с инсталиране на съответната апликация.

Имам едно кафе от МП, защото им спестих малко писане :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14