Волво Клуб - България

Full Version: Запитвания към Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Здравейте,
Да попитам и тук; трябва ми задно стъкло за Волво C70 купе, 99г. Цена и наличност, благодаря!
Търся запалителни свещи за Волво S60 2006г 2,4 i бензин 140к.с. . Автомобила е на пропан бутан. Благодаря.
Има ли потребители - представители на Мото Пфое, които следят темата?
При липса на отговор същата ще бъда заключена!
Поздрави!
Здравейте, гледа ли някой тук?Smile
Искам само да разбера колко ще ми струва компютърната диагностика в МП, мисля да запазя час за следв. петък, но всяко левче ми е важно.....идват празници, знаетеSmile))
Vengeance Wrote:Здравейте, гледа ли някой тук?Smile
Искам само да разбера колко ще ми струва компютърната диагностика в МП, мисля да запазя час за следв. петък, но всяко левче ми е важно.....идват празници, знаетеSmile))
По-добре опитай по телефона - 0887 842 332 или 0888 140 064,ако става въпрос за София . Тук май никой от МП не следи темата :roll:
И аз да изразя мнение. Към модераторите. Моля темата да бъде разчистена и да остане такава, каквато си беше.
Nedelchev_1 Wrote:И аз да изразя мнение. Към модераторите. Моля темата да бъде разчистена и да остане такава, каквато си беше.
Позачистих кореспонденцията, за да се вижда, че всичко е ОК с МП, но са преместени в темата за отстъпки (по препоръка на Cavalera).

Като заключение:
1. МП няма промяна в политиката си към ВКБ, видно от издадените фактури след 01.01.2015 год.
2. МП няма промяна в политиката си към други свои клиенти след 01.01.2015 год, закупили автомобил и когато се обслужват при тях.
3. Предполагам (докато не излязат с официално становище), че са спрели отстъпките си към сервизи и др. със сходна дейност, което има голяма логика в търговската им политика, от което някои хора са ощетени и направиха прибързани изводи!
Нас като клубни членове или корпоративни клиенти на МП това не ни касае, така че реално НЯМА промяна.

Ще помоля всички да спрат със СПАМ-а по тази тема!
Тук се отправят запитвания към МП, а не се коментира тяхната политика!
Подкрепям Тишо и останалите за налагане на БАН към нарушителите!
Здравейте и от мен !
От скоро сьм горд собственик на V50 2006 г. и имам питане, за цена и наличност на предни накладки в МФ Плевен ?
От кьде от другаде мога да купя и колко ще ми струват ?
За смяната ще опитам сам….....
Благодаря предварително!!!!!
Забравих.......
Може ли да ми сменят софтуера на компа от немски на БГ, и какво струва удоволствието ?
Благодаря.…...…
Данчо 7006 Wrote:Забравих.......
Може ли да ми сменят софтуера на компа от немски на БГ, и какво струва удоволствието ?
Благодаря.…...…

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=26108">viewtopic.php?f=21&t=26108</a><!-- l -->
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14