Волво Клуб - България

Full Version: КЛУБЕН АВТОМОБИЛ - Реставрация!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Чак пък да го сглобяваш....
Айде от мен да мине, ела и ще ти дам да се снимаш с него, но няма да го докосваш с аматьорските си ръчички !!!
И всичко това след нарочно заявление от твоя страна, тройна съдебно-психиатрична експертиза относно състоянието ти и одобрение от УС с абсолютно мнозинство в писмен вид ! След това ще си пуснеш заявление за виза за посещение на Товарна Гара Варна , ще те проучим и като ти разпишем визата - шеф Андре Цосарян - ръководител движение и моя милост в качеството ми на шеф на РПУ , само тогава ще се отвори прозорец във пространствено времевия континуум и ще свалим силовото поле около двигателя специално за теб !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mevdo Wrote:Чак пък да го сглобяваш....
Айде от мен да мине, ела и ще ти дам да се снимаш с него, но няма да го докосваш с аматьорските си ръчички !!!
И всичко това след нарочно заявление от твоя страна, тройна съдебно-психиатрична експертиза относно състоянието ти и одобрение от УС с абсолютно мнозинство в писмен вид ! След това ще си пуснеш заявление за виза за посещение на Товарна Гара Варна , ще те проучим и като ти разпишем визата - шеф Андре Цосарян - ръководител движение и моя милост в качеството ми на шеф на РПУ , само тогава ще се отвори прозорец във пространствено времевия континуум и ще свалим силовото поле около двигателя специално за теб !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А колко по-простичко е едно категорично НЕ. Пък и аматьора има по-важна задача, да се погрижи за годишният добив на пъпеши в Ивайловградският регион :mrgreen:
bg_tiger1978 Wrote:
mevdo Wrote:Чак пък да го сглобяваш....
Айде от мен да мине, ела и ще ти дам да се снимаш с него, но няма да го докосваш с аматьорските си ръчички !!!
И всичко това след нарочно заявление от твоя страна, тройна съдебно-психиатрична експертиза относно състоянието ти и одобрение от УС с абсолютно мнозинство в писмен вид ! След това ще си пуснеш заявление за виза за посещение на Товарна Гара Варна , ще те проучим и като ти разпишем визата - шеф Андре Цосарян - ръководител движение и моя милост в качеството ми на шеф на РПУ , само тогава ще се отвори прозорец във пространствено времевия континуум и ще свалим силовото поле около двигателя специално за теб !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А колко по-простичко е едно категорично НЕ. Пък и аматьора има по-важна задача, да се погрижи за годишният добив на пъпеши в Ивайловградският регион :mrgreen:

Простичко Не - Да ама Не, нашите връзки с Иценцето са сложни и то от дълги години, така че той категорично заслужава този ми отговор , благодарение на който, надявам се искрено се е посмял !!!

3,5 kg/cm2 - познайте какво е това ???
Я, ще взема да дойда да ти заваря двете врати, пък после ще си говорим кой е аматьор :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
С дървени електроди , нали ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А имаш ли предположения за отговор на въпроса от последния ми пост - 3,5 kg/cm2 показател за какво е , на въпросния двигател ?

Всъщност който познае или поне се доближи до верния отговор ще получи на ЛС снимка на мотора !!!
mevdo Wrote:С дървени електроди , нали ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А имаш ли предположения за отговор на въпроса от последния ми пост - 3,5 kg/cm2 показател за какво е , на въпросния двигател ?

Всъщност който познае или поне се доближи до верния отговор ще получи на ЛС снимка на мотора !!!
Това ми звучи, като нещо свързано с компресията или по-скоро със степента на сгъстяване, ама с теб човек никога не знае :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ico850 Wrote:
mevdo Wrote:С дървени електроди , нали ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А имаш ли предположения за отговор на въпроса от последния ми пост - 3,5 kg/cm2 показател за какво е , на въпросния двигател ?

Всъщност който познае или поне се доближи до верния отговор ще получи на ЛС снимка на мотора !!!
Това ми звучи, като нещо свързано с компресията или по-скоро със степента на сгъстяване, ама с теб човек никога не знае :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...или пък сила на притягане на някой болт :?
pliva Wrote:
ico850 Wrote:
mevdo Wrote:С дървени електроди , нали ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А имаш ли предположения за отговор на въпроса от последния ми пост - 3,5 kg/cm2 показател за какво е , на въпросния двигател ?

Всъщност който познае или поне се доближи до верния отговор ще получи на ЛС снимка на мотора !!!
Това ми звучи, като нещо свързано с компресията или по-скоро със степента на сгъстяване, ама с теб човек никога не знае :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...или пък сила на притягане на някой болт :?
на главата на давигателя????? :oops:
STEW Wrote:
pliva Wrote:...или пък сила на притягане на някой болт :?
на главата на давигателя????? :oops:
Стоиле,аз май те подведох :lol: Kg/cm2 е мярка за налягане :oops: Ама е малко за компресия на двигател. Налягане на маслото? :?
mevdo Wrote:С дървени електроди , нали ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А имаш ли предположения за отговор на въпроса от последния ми пост - 3,5 kg/cm2 показател за какво е , на въпросния двигател ?

Всъщност който познае или поне се доближи до верния отговор ще получи на ЛС снимка на мотора !!!

Аз знам ама Севдо не ми дава да кажа Cry
Pages: 1 2 3 4 5 6 7