Волво Клуб - България

Full Version: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
И какво ще ви забавляваме до неделя на обяд!
И какво ще ви забавляваме до неделя на обяд!
graf_bezuhoff Wrote:И какво ще ви забавляваме до неделя на обяд!
С бира Чавдаре.Знам че нямате Бургаско,но и на друга марка ще клекнем.
graf_bezuhoff Wrote:И какво ще ви забавляваме до неделя на обяд!
С бира Чавдаре.Знам че нямате Бургаско,но и на друга марка ще клекнем.
Отправям едно предупреждение към скъпите гости, които ще довтасат на концерт утре (както и до колегите, които не идват често в центъра).

Положението около стадиона в петък вечер е доста напечено и без концерт. По принцип в петък хората намислят да ходят някъде и булевардът покрай стадиона (Евлоги Георгиев) е доста натоварен (това е и една от причините да идвам на Академик в последния момент, понеже офисът ми е до Васил Левски).

Отделно при НДК ремонтират трмвайната линия на 9-ката, поради което на кръстовището Евлоги Георгиев/Фритьоф Нансен в посока от Орлов мост към Бояна трите ленти трябва да се слеят в една и е един малък кошмар и влияе на трафика дори по Цариградско шосе.

Също така, много е вероятно стадионът да бъде отцепен и съвсем да не може да се припари с кола.

Съвет трудно мога да дам, защото в центъра по принцип е зле с паркирането по цял ден, т.е. къде може да се спре - не знам!

Така че, въоръжете се с по-солиден аванс преди концерта и с готина музика в колата.

П.П. И ще се видим там! Мислех да го гледам от покрива, но... не се вижда още сцената, така че ще съм редовен вътре на терена (ако днес успея с билетите).
Отправям едно предупреждение към скъпите гости, които ще довтасат на концерт утре (както и до колегите, които не идват често в центъра).

Положението около стадиона в петък вечер е доста напечено и без концерт. По принцип в петък хората намислят да ходят някъде и булевардът покрай стадиона (Евлоги Георгиев) е доста натоварен (това е и една от причините да идвам на Академик в последния момент, понеже офисът ми е до Васил Левски).

Отделно при НДК ремонтират трмвайната линия на 9-ката, поради което на кръстовището Евлоги Георгиев/Фритьоф Нансен в посока от Орлов мост към Бояна трите ленти трябва да се слеят в една и е един малък кошмар и влияе на трафика дори по Цариградско шосе.

Също така, много е вероятно стадионът да бъде отцепен и съвсем да не може да се припари с кола.

Съвет трудно мога да дам, защото в центъра по принцип е зле с паркирането по цял ден, т.е. къде може да се спре - не знам!

Така че, въоръжете се с по-солиден аванс преди концерта и с готина музика в колата.

П.П. И ще се видим там! Мислех да го гледам от покрива, но... не се вижда още сцената, така че ще съм редовен вътре на терена (ако днес успея с билетите).
пАри, пАри... очертава се яко трошене на вратове Big Grin

На 23 юли в Букурещ, Румъния METALLICA са изпълнили следните песни:

01. Creeping Death
02. For Whom The Bell Tolls
03. Ride The Lightning
04. Harvester Of Sorrow
05. Welcome Home (Sanitarium)
06. The Four Horsemen
07. ...And Justice For All
08. No Remorse
09. Fade To Black
10. Master Of Puppets
11. Whiplash
12. Nothing Else Matters
13. Sad But True
14. One
15. Enter Sandman
---------
16. Last Caress
17. So What
18. Seek And Destroy
пАри, пАри... очертава се яко трошене на вратове Big Grin

На 23 юли в Букурещ, Румъния METALLICA са изпълнили следните песни:

01. Creeping Death
02. For Whom The Bell Tolls
03. Ride The Lightning
04. Harvester Of Sorrow
05. Welcome Home (Sanitarium)
06. The Four Horsemen
07. ...And Justice For All
08. No Remorse
09. Fade To Black
10. Master Of Puppets
11. Whiplash
12. Nothing Else Matters
13. Sad But True
14. One
15. Enter Sandman
---------
16. Last Caress
17. So What
18. Seek And Destroy
Абе концерта от колко е?

На билета пише 21, на плакатите 19 часа?!?

И наистина, ще правим ли напъни да се събираме някъде преди концерта или после ще обеняме снимков материал кой как е прекарал?
Абе концерта от колко е?

На билета пише 21, на плакатите 19 часа?!?

И наистина, ще правим ли напъни да се събираме някъде преди концерта или после ще обеняме снимков материал кой как е прекарал?