Волво Клуб - България

Full Version: Внимание клубар в беда...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Мевдо е на неизвестна автобусна спирка... Big Grin
Човека дори няма телефон и пари... Big Grin Big Grin Big Grin
Дайте идея ,как да му помогнем. :?:

Цитат от Мевдо :

от mevdo на 02 Мар 2009 21:18

Айде сега да обясниш мили ми Метъле коя е тази Ади от гимназията на жена ми , щото аз не можах и сега седя на една автобусна спирка по наполеонки и два лева в джоба.............
mevdo

ето и линк <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=1443&st=0&sk=t&sd=a&start=1110" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=16&t=1443&st=0&sk=t&sd=a&start=1110</a><!-- l -->
Да тръгва към Русе тука ще му дадем гащи и ще го приютим на топло, но при условие ако е с хубавата къдрава коса.
Ставам и тръгвам да го търся...........
Само някой да ми каже в кой район да почна да го търся......... :roll: :roll: :roll:
Взел съм одеяло и 1 литър коцентрираща течност за съживяване............ Big Grin Big Grin Big Grin
адаш ! абе той Мевдю ше се оправи ......я намини към нас ,че ми свършва антифриза Big Grin
Както е тръгнало ще взема да ви спася всичките от вчера, ама за да не бягате освен антифриз ще взема и спирачна течност и някаква субстанция за продухване на тръбопроводите........... Big Grin Big Grin Big Grin
P.S. Кончето ти все още не се е върнало от паша май.......... :lol:
върна се ---знак за помирение м/у два остри камъка ... :!:
Че обадете се на Ади, да го прибере на топло човека! :mrgreen: Big Grin Big Grin
да ама ако кара автобус 32 .....и го остави на последната спирка? Big Grin при Биско Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin чекмеджето Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
miro343 Wrote:върна се ---знак за помирение м/у два остри камъка ... :!:
Абе ти как разбра че съм се върнал, не стига , че никой не ми дойде на помощ , ами на всичко отгоре и долни инсинуации по мой адрес. Ти сега като си разбрал , че жена ми е сама в къщи да не си изпил малко повече антифриз и да си отишъл да утешаваш нея , ей мръсник . И скроихте таз мръсна лъжа , та даже и хората дето се бяха решили да ми помогнат , да си рекат " Ето всичко е наред, той се върна , няма проблем , да си ходим и ние...." и аз отново на спирката. Добре , че има добри хора в градския транспорт, та не ме изгониха , като разбраха за душевно - семейно - гимназиално - Метълската ми трагедия. Даже ми подариха вестник 168 часа от миналата седмица , че бил с много страници и имало малко трохички останали от шофьора на автобус 22, тях ги изядох с вълчи апетит , с половината странички се завих , а другата половина четох уж да заспя , ама на 2 градуса под нулата заспива ли се бе....
Хрумна ми нещо Миро - приятелю :twisted: тръгвам към вас и гледай да не отида при Дидито и тебе да те няма :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Добре,че в съвременния градски транспор се намира и интернет... Big Grin Big Grin Big Grin
Иначе,как щяхме да разберем,че си добре и на топло... :wink:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9