Волво Клуб - България

Full Version: Харесват ми V40 кажете ми нещо за тях.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
vin_d Wrote:
gramov Wrote:Виж тампона на двигателя. Когато аз си купувах кола, при доста от моделите които гледах, беше заинал (усеща се по вибрацийте в купето, пък и може да се види, като го огледаш). Цената му май беше към 300 лева.


п.с
Моля те пиши по разбираемо, аз не на всичко му хващам смисъла от 1ви прочит.

прав си извинявам се на всички,сигорно съм бил превъзбуден и уморен Smile

Кой тампон,те може би са 2-3 бр. отпред или по-вероятно да говориш за някой заден тампон от към купето.


Понеделник ше го гледам по-обстойнно волвото,имало само датчик за температур.на охлажд.течност да се смени каза човека, щото се скапал след като е посещението му на автомивка.
Ще послушам и др.мнения на хора който са втечение с дизеловото В40.
Здравей колега и от мен, лично мнение по-добре вземи бензин, чел съм на доста места, за проблеми при дизелите преди 2000г,порови се в нета по сериозно освен тук във форума има още доста места с мнения за модела :lol: , моята я взех съвсем наскоро и определено отделих достатъчно време да се запозная, с плюсовете и минусите на модела, имай и друго в предвид, моята с пазарлък я взех за 3500, но до сега ми излиза близо 6000, без грам ремонт, само за ремъци ролки, масла филтри, винетки застраховки, регистации, гуми и разни други дреболии иначе никакви проблеми за сега, много съм доволен, макар и да ме сметне някои за луд за кола на толкова години да дам толкова кинти Big Grin Big Grin Big Grin
П.П. не познавам колегата :oops: който ти писа за правописа, но е прав поправи го малко, дори след забележката му , писанието ти пак е трудно разбираемо :lol:
Колеги кажете знаете ли накой регистриран от Шумен или работещ в същия гр.
Мисълта ми е ако може някой да ми помогне с преценката на една В40ка 1.9тди.

Намерих двама колеги регистр.тук,който могат да ми помогнат.С ник valentin73-от Търг., и zlatko от Шумен.Някой знае ли им координатите или да им даде мойте скайп vin_dz и глоб.тел.0896 918 516 Венци да пуснат сигнал аз ше им се обада.
А някой от Пазарджик,колеги,дали има такива? Интересуват ме такива хора от града най-вече за данъка-и аз се сдобих преди 2 дни с В40-2.0,140 к.с. Пък и за други въпросчета,досега никога не бях обръщал внимание на волво,ама като седна жената вътре и като се повозихме,вика-край аз друга кола не искам,или купуваме такава или никаква,и аз кво да правя Big Grin Абе много е яка,бая дзвер си е,много е красива,спор няма,и возията ми допадна адски-обичам по-стегнато окачване,по-твърдо,жестоко стабилна е...
veselin4o Wrote:А някой от Пазарджик,колеги,дали има такива? Интересуват ме такива хора от града най-вече за данъка-и аз се сдобих преди 2 дни с В40-2.0,140 к.с. Пък и за други въпросчета,досега никога не бях обръщал внимание на волво,ама като седна жената вътре и като се повозихме,вика-край аз друга кола не искам,или купуваме такава или никаква,и аз кво да правя Big Grin Абе много е яка,бая дзвер си е,много е красива,спор няма,и возията ми допадна адски-обичам по-стегнато окачване,по-твърдо,жестоко стабилна е...


и на мен доста ми допада комбито,по-късо е с 15см и по-тясно с 10см. от кромата.Водят го спортно комби,твойто си е доста спортно 140кс.Данъка е "Дължим данък 169.95 лв." Пак зависи от града кадето е регистрирана.

Поздрави на всички и безавариини км.на водачите от Пазарджик.
vin_d Wrote:
veselin4o Wrote:А някой от Пазарджик,колеги,дали има такива? Интересуват ме такива хора от града най-вече за данъка-и аз се сдобих преди 2 дни с В40-2.0,140 к.с. Пък и за други въпросчета,досега никога не бях обръщал внимание на волво,ама като седна жената вътре и като се повозихме,вика-край аз друга кола не искам,или купуваме такава или никаква,и аз кво да правя Big Grin Абе много е яка,бая дзвер си е,много е красива,спор няма,и возията ми допадна адски-обичам по-стегнато окачване,по-твърдо,жестоко стабилна е...


и на мен доста ми допада комбито,по-късо е с 15см и по-тясно с 10см. от кромата.Водят го спортно комби,твойто си е доста спортно 140кс.Данъка е "Дължим данък 169.95 лв." Пак зависи от града кадето е регистрирана.

Поздрави на всички и безавариини км.на водачите от Пазарджик.
това за данъка не е вярно, на повечето места е различен, моя за пежото, 155 коня е около 210 кинта а за волвака 115 коня до сега не съм го плащал , но ще е около 160 ,до колкото знам данъка идва около 1,85лв./на киловат, за всеки град обаче е леко различна стойност... приготвяи двеста кинта и ти си човека Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
bg_tiger1978 Wrote:
vin_d Wrote:
veselin4o Wrote:А някой от Пазарджик,колеги,дали има такива? Интересуват ме такива хора от града най-вече за данъка-и аз се сдобих преди 2 дни с В40-2.0,140 к.с. Пък и за други въпросчета,досега никога не бях обръщал внимание на волво,ама като седна жената вътре и като се повозихме,вика-край аз друга кола не искам,или купуваме такава или никаква,и аз кво да правя Big Grin Абе много е яка,бая дзвер си е,много е красива,спор няма,и возията ми допадна адски-обичам по-стегнато окачване,по-твърдо,жестоко стабилна е...


и на мен доста ми допада комбито,по-късо е с 15см и по-тясно с 10см. от кромата.Водят го спортно комби,твойто си е доста спортно 140кс.Данъка е "Дължим данък 169.95 лв." Пак зависи от града кадето е регистрирана.

Поздрави на всички и безавариини км.на водачите от Пазарджик.
това за данъка не е вярно, на повечето места е различен, моя за пежото, 155 коня е около 210 кинта а за волвака 115 коня до сега не съм го плащал , но ще е около 160 ,до колкото знам данъка идва около 1,85лв./на киловат, за всеки град обаче е леко различна стойност... приготвяи двеста кинта и ти си човека Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

вий и тоя линк, ама да знаеш че то излизат едни числа а в данъчното винаги нямат нищо общо Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.epi.bg/calc_danak_auto.php" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.epi.bg/calc_danak_auto.php</a><!-- m -->
добро утро на всички,събудих се пак от задух,май се разболявам нещо.Пък можеби заради новада придобивка Волв В40ка 1.9 тди.И др.път ше обяснавам за него,но ше требе да прочета нещо за него.За старата ми си намерих книга файлове из нета нз.колко стр.ма тоста подробно с чертежи и снимки.Иска ми се някой да даде линк към такоз или др.помощ.


Ами лек ден и вече по-срещи ма нз.кога,събота сме на раб. пък и минетка и винетка треба да зема.
vin_d Wrote:добро утро на всички,събудих се пак от задух,май се разболявам нещо.Пък можеби заради новада придобивка Волв В40ка 1.9 тди.И др.път ше обяснавам за него,но ше требе да прочета нещо за него.За старата ми си намерих книга файлове из нета нз.колко стр.ма тоста подробно с чертежи и снимки.Иска ми се някой да даде линк към такоз или др.помощ.


Ами лек ден и вече по-срещи ма нз.кога,събота сме на раб. пък и минетка и винетка треба да зема.
А честито, най-после приклиючи твоята сага Smile Дано си взел здрав екземпляр. Ако имаш възможност направи и някоя снимка, да видим и ние.
да ве човек гледах я 3 пъти и се реших вече.Ще я снимам непременно.

За др.драйвари на В40, сеа сутринта намерих книга за возилата ни.Дано не е на англ.,че съм с една идея по-зле от бг. :lol: :oops: Инак тр.да викам жената.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://zamunda.net/details.php?id=26281&hit=1" onclick="window.open(this.href);return false;">http://zamunda.net/details.php?id=26281&hit=1</a><!-- m -->

Вие ако знаете др.драснете линк.

Успешен ден.
Доколкото разбрах от коментарите под торента, ръководството е на италиански, полски и испански език. Не е на английски. Това за информация на желаещите да го свалят. На няколко места във форума има ръководства за експлоатация на В40 на английски език, а също така и на руски език. Трябва да се търси с търсачката. Пускам го и тук /на английски език/.
Pages: 1 2 3 4 5 6