The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined variable $tcount - Line: 717 - File: portal.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/portal.php 717 errorHandler->error_callback
Warning [2] Undefined variable $tcount - Line: 722 - File: portal.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/portal.php 722 errorHandler->error_callback



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 33,193
» Latest member: ElizabethSwizzil
» Forum threads: 26,882
» Forum posts: 317,064

Full Statistics

Online Users
There are currently 1585 online users.
» 0 Member(s) | 1580 Guest(s)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Yandex

Latest Threads
EGR Проблем с Волво В90 К...
Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo
Last Post: BeBe8TH
04-26-2024, 05:07 PM
» Replies: 2
» Views: 15
Национална среща на Волво...
Forum: Volvo срещи
Last Post: stoian valkov
04-25-2024, 12:13 PM
» Replies: 26
» Views: 1,287
Гълтач за ключ
Forum: На лафче
Last Post: FDosev
04-22-2024, 11:16 AM
» Replies: 0
» Views: 19
Тапмони за двигателя?!?!
Forum: Volvo 4xx и прилежащи
Last Post: armagedon
04-21-2024, 07:21 PM
» Replies: 2
» Views: 127
Силно замърсен горивен фи...
Forum: Дизел
Last Post: a4o1000
04-21-2024, 07:03 AM
» Replies: 0
» Views: 20
Части за Volvo v50 2.0 h...
Forum: Продава
Last Post: Roni_one
04-14-2024, 11:25 AM
» Replies: 1
» Views: 34
Продавам Volvo S60, Bi-fu...
Forum: Автомобили Volvo
Last Post: jtboev
04-13-2024, 10:44 AM
» Replies: 4
» Views: 205
Традиционна среща-колона ...
Forum: Volvo срещи
Last Post: quovladis
04-13-2024, 07:12 AM
» Replies: 0
» Views: 51
търсе предна броня
Forum: Класическите 8xx модели Volvo
Last Post: PlimP
04-06-2024, 06:39 AM
» Replies: 0
» Views: 42
Нужда от съвет за ремонт ...
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: zorba
04-04-2024, 04:55 PM
» Replies: 4
» Views: 140

 
  Ламби
Posted by: Garfield - 02-16-2006, 01:05 PM - Forum: Volvo в глобалната Мрежа - Replies (14)

От Philips - ...... с любов.... :lol:

http://www.lighting.philips.com/in_en/co...ng&lang=en[/url]

Print this item

  Отопление на задното стъкло
Posted by: Garfield - 02-16-2006, 09:27 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (4)

Та, като дойде зимата и пробвах отоплението на задното стъкло, установих че половината стъкло се размразява добре, другата половина неще да откъне. Разгледах отблизо реотанчетата и намерих къде са прекъснати. Сега пред мен стои дилемата: "Как да въстановя пистите?"
Първо намерих един каталог на Locktite (или както там се пише), там имаше едно лепилце (казвам лепилце, защото около 1.5 грама в кутийката) за въстановяване на връзки (електрически) специално за отоплители на стъкла(в комплекта също така има и четчица за нанасянето му и шаблон с няколко дебелини на пътечката). Мисля че го мернах в Mr Bricolage на цена около 10-15 лева. Но това беше преди да застудее и да ми притрябва.
Сега вече не го виждам на стилажа. (От доста време) За сметка на това намирам едно на Bison което струва 30+ кинта, но за сметка на това получаваш цели 2.0 гр. от дадения продукт.
Та пред мен има няколко възможности:
1. Да намеря магазин в който продават тая проклетия.
2. Да си купя от това по-скъпото.
3. Да намеря нещо друго дето върши същата работа.
4. Да си спретна нещо в стил "Направи си сам"

Та, молбата ми е :
Някой ако знае, къде се продава това на локтайт, моля да сподели!
Някой ако се е справял с подобен проблем, ще се радвам да чуя съвета му!

Smile

Print this item

  Тия от общината ни направиха на маймуни!
Posted by: kave77 - 02-15-2006, 04:09 PM - Forum: На лафче - Replies (6)

Днеска имах малко свободно време и реших да се прибера до нас да си почина за няколко часа.Завивам от "Ботев" по "Солунска" и кво виждам :от лявата страна на улицата естествено няма кьорава кола заради новите разпоредби на милата ни община а от дясно некакви паяци,коли се вдигат,некакви ченгета,наметали скоби по паркиралите,некаква паника....викам си"Е.... му м...та,кво става?Спрях да питам къф е случая,понеже трябва да паркирам и аз някъде в района и нямам желание да ми вдигнат колата или да ми боднат скоби.Обясниха ми,че мога да си паркирам без проблеми ама срещу талонче понеже "Солунска" била синя зона.???Много интересно???
Тия от общината на маймуни ни направиха.Пропаднала работа.Аз живея в центъра.Къде да паркирам?С тия темпове сигурно скоро и хола ми ще стане синя зона.
Много бих искал да чуя и някой от вас какво мисли по въпроса.
PROUD TO LIVE IN SOFIA

Print this item

  за v40td
Posted by: бамзе - 02-15-2006, 11:43 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (32)

здравеите фенове.много ще ви бъда благодарен ако ме светнете малко повече за марката волво и по точно за v40td.колебая се между волво и бмв.просто ништо не знам за тая кола,по точно предница-издражливос,двигател-ремонти,части-цени и намират ли се?благодаря предварително. Confusedhock: единственното нешто което знам и го сварзвам с марката е сигурноста на пътниците.

Print this item

  klapani
Posted by: slu4aen - 02-15-2006, 08:22 AM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - Replies (2)

Здравейте. Някой може ли да ми изпрати вида и размерите на приспособлението за демонтаж на пуловете за клапани? Майстора ми се изложи и искам да се пробвам сам.

забравих адраса си <!-- e --><a href="mailto:nasko957@abv.bg">nasko957@abv.bg</a><!-- e -->

Print this item

  Свещи.... (ама не парафинови)
Posted by: Garfield - 02-13-2006, 06:59 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (58)

Наближава време да подменя свещите на колата.
До сега съм ползвал само на бош (на вектрата) и не се оплаквам.
Споделете какви слагате на вашите коли.

Print this item

  А камиони...
Posted by: S60R - 02-13-2006, 12:24 AM - Forum: На лафче - Replies (5)

Първо здравейте на всички! Smile
Искам само да попитам (ще) има ли раздел за камионите?

Print this item

  Повече до Железница НЕЕЕЕЕ
Posted by: Kespanok 460 - 02-11-2006, 06:02 PM - Forum: На лафче - Replies (10)

Значи сутринта ходих до Железница и просто как се прибрах с движеща се кола и аз не знам :evil: :evil: :evil: :evil: ТОЛКОВА ДУПКИ,кви ти дупки,направо ЯМИИИИ,нещо страхотно е натам.Не бях ходил никога и повече няма и да отида с мойта кола :twisted:

ПП:Как па не се сетих да снимам...........

Print this item

  Против Кражба
Posted by: Kespanok 460 - 02-11-2006, 05:37 PM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - No Replies

Това е решението на предишният собственик на колата.Изглежда доста си е поиграл,защото чак и фаровете са закачени.Има доста по-добри решения по въпроса според мен,но и това не е за изхвърляне.Да се има на предвид че е много здраво. :wink:

Пускайте и вие решения против кражба(независимо на какво :lol: )

ПП:Съжалявам за качеството на снимките,но са от телефон. :roll:



Attached Files Thumbnail(s)
               
Print this item

  Дайте съвет......!!!!
Posted by: crazy_dude - 02-11-2006, 01:08 PM - Forum: Volvo sport (Volvo Тунинг) - Replies (10)

Искам да поразкрася малко Волвето!!Smile Говоря за тунинг отвън. Току що ходих до една тунинг фирма, на която даже не запомних името. Показаха ми каталози, в които имаше доста готини неща спойлери, брони, прагове, решетки и други глезотийкиSmile В същото време обаче дойде един човек, чиято кола са тунинговали и след като я огледах никък не ми хареса. Имаше прекалено големи луфтове от бронята до фаровете, праговете бяха направени все едно аз съм ги правил в час по трудово. :lol: :lol: , а в същото време цените им бяха доста надути.
За предна броя ми искаха 350лв, а само за спойлер на задната отдолу 250Sad виждат ми се множко!!
Дайте някакви съвети, ако имате опит с подобни фирми и препоръчайте нещо, което да е на сравнително добра ценаWinkSmile
Благодаря предварителноWink

Print this item