Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 33,196
» Latest member: SimeonovSl
» Forum threads: 26,883
» Forum posts: 317,070

Full Statistics

Online Users
There are currently 301 online users.
» 0 Member(s) | 298 Guest(s)
Bing, Google, Yandex

Latest Threads
Да си излеем душата .....
Forum: На лафче
Last Post: bg_tiger1978
6 hours ago
» Replies: 121
» Views: 43,544
Xc70 грешка намалена мощн...
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: Porter
8 hours ago
» Replies: 1
» Views: 14
Национална среща на Волво...
Forum: Volvo срещи
Last Post: gramov
04-30-2024, 01:46 PM
» Replies: 28
» Views: 1,331
EGR Проблем с Волво В90 К...
Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo
Last Post: BeBe8TH
04-26-2024, 05:07 PM
» Replies: 2
» Views: 21
Гълтач за ключ
Forum: На лафче
Last Post: FDosev
04-22-2024, 11:16 AM
» Replies: 0
» Views: 22
Тапмони за двигателя?!?!
Forum: Volvo 4xx и прилежащи
Last Post: armagedon
04-21-2024, 07:21 PM
» Replies: 2
» Views: 130
Силно замърсен горивен фи...
Forum: Дизел
Last Post: a4o1000
04-21-2024, 07:03 AM
» Replies: 0
» Views: 23
Части за Volvo v50 2.0 h...
Forum: Продава
Last Post: Roni_one
04-14-2024, 11:25 AM
» Replies: 1
» Views: 38
Продавам Volvo S60, Bi-fu...
Forum: Автомобили Volvo
Last Post: jtboev
04-13-2024, 10:44 AM
» Replies: 4
» Views: 213
Традиционна среща-колона ...
Forum: Volvo срещи
Last Post: quovladis
04-13-2024, 07:12 AM
» Replies: 0
» Views: 52

 
  КОРИ ПОД ДВИГАТЕЛЯ ?
Posted by: BOYCH - 08-23-2006, 07:29 AM - Forum: На лафче - Replies (1)

:?: Кора под двигателя /основната/ за 850-ка, 1993 г.
Интересувам се, не спешно ... може и на 22-ра ръка стига да е здрава, недокосната от "подводни скали" ... и на народни цени, предложени от международни трафиканти!

.../Оригинална, разбира се ... и ако може и с болтове, клипсове и ... периферия ... :lol: /

Arrow Тема - продължение от Темата:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=946&highlight=">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... highlight=</a><!-- m -->

Print this item

  Проблем с таблото! Не свети.
Posted by: dignatov - 08-23-2006, 06:55 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (25)

Здравейте всички от 20.08.2006 и аз съм горд собственик на Волво V40 1,9TDi и много му се радвам, но ето че се появи и първия проблем, ако може да се нарече така. Изгоря ми една крушка от осветлението на таблото и много ама наистина много ме дразни а не знам как се сваля таяблото за да я сменя а в мотопфое за това нема да ида, така че помагайте братя.

Print this item

  Ако има хора от Пазарджик ;)
Posted by: volvofan1 - 08-22-2006, 07:27 AM - Forum: На лафче - Replies (3)

Привет на всички фенове на Волво!

Print this item

  Питане за няколко неща
Posted by: MichaelLeRoi - 08-21-2006, 05:35 PM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - Replies (33)

Бихте ли ми казали колко струва карето на волана, че си чука по малко... и дали подлежат на рециклиране?
... също така помпата на хидравликата започна да вие, скоро ще и сменя маслото и ще видим дали ще се оправи, та колко вървят нови и втора ръка?

Print this item

  От морето - едно хубаво и едно лошо
Posted by: Zmejcho - 08-21-2006, 02:37 PM - Forum: На лафче - Replies (29)

Та от тазгодишното морско приключение да си споделя нещо хубаво и нещо не толкова. Първо с лошото - преди морето реших да сменя кабели, свещи, дистрибуторна капачка( щото и наскоро взех колата). Свещи трудно намерих - исках да са все пак проверени и затова ги взех от магазина ВОЛВО на бул В.Левски срещу СМГ дето е. Продавачката беше мног любезна - 8 кинта парчето - Champion. искаше ми се Bosch, ама като няма......хубаво - сменям ги и на следвашия ден потеглям към морето. До Стара Загора добре, но после...............като почна едно кюфкане, кашляне, придърпване......ужас. Изправиха ми се косите, отделно че е гадно да караш на 2-3 цилиндъра в това натоварено движение, но си викам - до Созопол ще стигне и там ще видя. На Созопол обаче за инжекциони сервиз нямат. отивам в Бургас- там пък не можели да ми прочетат компа за този автомобил - и викам - поне ми сменете свещите със старите. Сложих аз стария Бош и двигателя заспаSmileSmileSmile освен това сваляйки една от старите свещи дори се счупи!!!! Извод - Свещите бяха пълно менте и не издържаха и 300км, а бях останал с добри впечатления от този магазин.
ХубавотоSmile - на отиване забравихме на ОМВ на Стара загора една торбичка с канче и бързоварче на масите отвън. Още по-учудващо, че след седмица като се връщахме хората я пазеха и ни я върнаха!!!!!!!!!!!!SmileSmileSmileSmileТака, че една похвала за ОМВSmile

Print this item

  ABS за V40
Posted by: Garfield - 08-21-2006, 12:49 PM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (13)

Онзи ден ми светна лампичката на АБС -а. Чета инструкцията на колата - там пише : внимателно и към дилъра...
Чета на Хаинес книжката - там пише как да сваля датчиците и пак нищо...
Та моля някой ако има нещо писано за тази система да ме ориентира...

Print this item

  Среща на 27.08.2006г (Неделя) 17:00 пред НИМ
Posted by: Efri 850 - 08-21-2006, 12:46 PM - Forum: Стари/ненужни теми - Replies (75)

27.08.2006(Неделя) 17:00ч. пред НИМ (Национално Исторически Музей) Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

Сателитна снимка:
[Image: satelit.jpg]

Това е същото място, където се състоя и предишната среща.

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща

Тъй като пускам темата, а аз няма да знам какво сте решили - да ми пуснете един Есемес на ДжиЕсема за часа и мястото.

До колкото се очертава от мой проучвания и от вашите мнения, че, ще се ходи на Панчарево в някое заведение на име "Водопада"
Хора ще има!
Изненада за дошлите - също!
Който недойде - губи.

Print this item

  проблем със спиране на парното
Posted by: Shubert - 08-21-2006, 12:32 PM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - Replies (21)

Имам следния проблем, като пусна да духа студено през обдухвателите ми духа топъл въздух. Има ли начин да се оправи това нещо щото се оказа, че волвето не с кран на радиатора на парното ами просто има капак който затваря топлия въздухи при мен нещо не ще да го затвори като хората? Ако някой се е борил с таквоз нещо ще му бъда благодарен.

Print this item

  Съединител 440 1.7i -проблем!!!!!
Posted by: ALEX_BD - 08-21-2006, 09:40 AM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - Replies (35)

Проблема ми е следния има една джаджа на педала за която се закачва жилото тя е от няква сплав прилича на пластмаса. Преди 4-5 месеца се счупи смених я и оня ден пак се строши. Мисълта ми е дали е възможно да се чупи щото е натегнат съединителя повече примерно или щото си е пластмасова? Болта дето се захваща с него за педала също ми се вижда че не е оригинален може ли да е от него? А бе общо взето ако някой е имал такъв проблем или разбира от кво може да е да сподели !
Пък и ми се вижда малко скъпо тва дето требва да го смена казаха ми в един сервиз, че е 34лв !?! имате ли представа колко пари струва такова нещо ?

Print this item

  Две интересни филмчета
Posted by: s0me0ne - 08-20-2006, 09:02 AM - Forum: Volvo в глобалната Мрежа - Replies (15)

В петък Жоро ми даде диск (VCD формат), на който има две клипчета. Дискът е взет от Мото-Пфое и съответно клипчетата са преведени (субтитри). Клипчетата ги качих на файловият сървър (скоростта на даунлоуд е добра, защото нетът на Merck е читав).

Линкове & инфо:

1. All new Volvo S40 (новото S40). Съдържа информация за новото S40 и основно за системите му за сигурност.

Arrow Download :: Allnew Volvo S40.mpeg :: 115,03 MB :: ~ 11 минути :: Mpeg-1

2. Volvo Safety Program (програма за нулева смъртност). Съдържа информация за пътните инциденти, причини, анализи и обяснения. Ще ви бъде изключително интересно - гаранция..

Arrow Download :: Volvo Safety Program.mpeg :: 326,44 MB :: ~ 36 минути :: Mpeg-1

n`Joy

Print this item