Волво Клуб - България

Full Version: Покупка на XC 90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Tisho Wrote:Няма навигация, не се вижда и обичайното за екзекютив охлаждане на предните седалки...
Нашето няма навигация, а е Executive... Навигацията не е задължителна екстра за модификацията.
И това охлаждане за което говориш, точно кокво е, щото и това нямам....
100% съм сигурен че карам Executive!
Производител VOLVO
Модел XC90
Вариант
XC90 Executive @ Executive
Това излиза по рама.
Някой знае ли дали хромираните коруби на огледалата могат да се направят от... не хромирани. Моите са в цвета на колата, но искам да ги направя хром. Това боядисва ли се или просто трябва да си купя нови - хром.

А колата от обявата има ебати якият салон.. кафява кожа, брутално е.
Spurs Wrote:
Tisho Wrote:Няма навигация, не се вижда и обичайното за екзекютив охлаждане на предните седалки...
Нашето няма навигация, а е Executive... Навигацията не е задължителна екстра за модификацията.
И това охлаждане за което говориш, точно кокво е, щото и това нямам....
100% съм сигурен че карам Executive!
[attachment=51623]
[attachment=51623]
https://az685612.vo.msecnd.net/pdfs/33eb...p14152.pdf
Страница 90-та.
Ок. Разбрах за какво става дума.
Но, това че няма обдухване не означава че не е Executive....
Вероятно има листа с пакети или екстри, които могат да се поръчат към всяко ниво на оборудване.
iago Wrote:Някой знае ли дали хромираните коруби на огледалата могат да се направят от... не хромирани. Моите са в цвета на колата, но искам да ги направя хром. Това боядисва ли се или просто трябва да си купя нови - хром.

А колата от обявата има ебати якият салон.. кафява кожа, брутално е.

R-ките са такива.

https://www.ebay.co.uk/itm/Volvo-XC90-R-...Sw3YJZRrUg
https://www.ebay.co.uk/itm/Volvo-XC90-R-...SwyWZZRrUO
Spurs Wrote:Ок. Разбрах за какво става дума.
Но, това че няма обдухване не означава че не е Executive....
Вероятно има листа с пакети или екстри, които могат да се поръчат към всяко ниво на оборудване.

Вероятно след 2010-та се появява това, защото на 2007-ма и 2008-ма не го видях в owner manual-а. Wink
Tisho Wrote:Вероятно след 2010-та се появява това , защото на 2007-ма и 2008-ма не го видях в owner manual-а. Wink
Вероятно!
Много полезна екстра особено за човек като мен дето все му е горещо Big Grin
Как искам един BLIS обаче...!!!!
Сега проучвам възможността да си купя и да сложа... Да видим!
Tisho Wrote:
iago Wrote:Някой знае ли дали хромираните коруби на огледалата могат да се направят от... не хромирани. Моите са в цвета на колата, но искам да ги направя хром. Това боядисва ли се или просто трябва да си купя нови - хром.

А колата от обявата има ебати якият салон.. кафява кожа, брутално е.

R-ките са такива.

Мдам.. моята е Sport, което май след 2009та става R. Имам всичко като на R, без логата на волана, таблото, ала-бала, без гърнета от двете страни на бронята и без огледалата. А те много ме кефят. Това което обаче ме смущава в обявите е, че са Silver. Докато поне според снимките които виждам в нета, пластмасата е хромирана/никелирана (ба ли му мамата как най-коректно се води). Демек седи по-лъскаво. Ама може да е просто зрителна измама.

@Spurs, понеже знам, че твоята е с такива огледала. Дали ще може да погледнеш един от линковете на Тишо и да удариш едно мнение? А ако можеш направо да снимаш от близо одно от тях, ще е чудесно. Трябва да се занеса до бояджията.. ако може да пребоядиса моите, ще е най-добре.
iago Wrote:@Spurs, понеже знам, че твоята е с такива огледала. Дали ще може да погледнеш един от линковете на Тишо и да удариш едно мнение? А ако можеш направо да снимаш от близо одно от тях, ще е чудесно. Трябва да се занеса до бояджията.. ако може да пребоядиса моите, ще е най-добре.
Гледам, чукам с ключа, ама пластмаса ли е, метал ли е....?! Тъпо, ама не мога да определя...
[attachment=51624]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10