Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Аз до колкото Рабрах, Ламби(Румен) НЕ искаше 31-ви(няма да може), както и аз. Митко13 няма да може, ти както казваш няма да можеш... е то какво остана кой е толкова за 31-ви .... От друга страна не остана време да се организираме за утре... (поне не и в тази форма: един пише след 2 часа пише друг и т.н.). Ще следя темата още няколко часа и почвам по телефоните... анкета хахахаха
Накрая известявам резултатът от анкетата и публикувам решението - смятам, че така е най-справедливо. В крайна сметка целта е да помогнем на В.Търново да се отбележи със среща - значи трябва да сме многобройни!
Аз съм за 1-ви, но то отива в другия месец вече. Както прецените - пускай анкетата Smile
И такаааааа
Обадих се тук-так - преобладаващо ми отговаряха - 31-ви ОК (защото се споменаваха 25 и 31)
Тони предлага 1-ви, защото е на работа на 31-ви
Аз при така създалата се ситуация нямам голям избор - другата седмица ще е. Не ме бърка дали събота или неделя.... 1-ви било другия месец - е к'во толкова... щом ще сме с един повече и този един ще е единствения легитимен клубар аз съм ЗА, да се съобразя с него.
Та какво се случва нека да си каже всеки дали 31-ви или 1-ви. Аз ще пусна тема след това в раздела "срещи" със съответния резултат. Да не забравяме домакина Smile и той да си каже

Аз започвам първи - не ме бтрка дали 31-ви или 1-ви, но с оглед на по-голяма численост давам гласа си за 1-ви
И на 1-ви става, още повече че ще се съберем повече хора.Така или иначе все ще трябва да си пускам свободен ден.
Мен също за сега не ме бърка 1-ви или 31-ви , оставям на вас да решите , но щом Тони събота е на работа нека е неделя нищо ,че е другия месец.Един месец без среща = един месец с две срещи. :roll:
Утре и вдругиден смятам да разходя из улиците на Русе една червена клубарска фланелка :wink: Big Grin :twisted:
Една среща в месеца добре. Две срещи в месеца още по-добре.А дано да се засечем и с хората с клубни фланелки.
Аз съм за 1-ви, само някой да ме вземе със себеси!
Състезанието беше на ниво, въпреки някои разочарования и крещяща полицейщина, въпреки,че имах служебен пропуск за състезанието, едва ме пуснаха в зоната . Тренировките в събота бяха при 39градуса, а състезанието приключи на мокро и 21градуса.След състезанието обаче се изсипа истинския дъжд. Радвам се, че успяхме да се видим с колегата Rado_91.
100Y0 Wrote:Състезанието беше на ниво, въпреки някои разочарования и крещяща полицейщина, въпреки,че имах служебен пропуск за състезанието, едва ме пуснаха в зоната . Тренировките в събота бяха при 39градуса, а състезанието приключи на мокро и 21градуса.След състезанието обаче се изсипа истинския дъжд. Радвам се, че успяхме да се видим с колегата Rado_91.
Колега в крайна сметка явно само с мене си се видял за което и аз се радвам Поздрави :wink:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33