Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
ааа Радо, напомни ми да ти дам карта за Лукойл (те стоят в колата, така че поне тях няма как да ги забравя Smile )
Ми преди няколко месеца щяхме да караме тестов автомобил ама нещо все се разминаваха работите.За него си точих зъбите Big Grin
vil4an76 Wrote:Ми преди няколко месеца щяхме да караме тестов автомобил ама нещо все се разминаваха работите.За него си точих зъбите Big Grin
Еее ти пък много помниш! Догодина живот и здраве , може и да ни огрее, ама.
И за догодина ще помня Big Grin Big Grin Big Grin
Еми като минавате покрай Олимп-а, хвърляйте по един поглед. Ако тестовата е там - обадете ми се да говоря с Венци. Събота я нямеше и като цяло от повече от месец не съм я виждал...
Иначе предполагам няма да има "против" от наша страна да се направи извънредна тест-драйв среща...
А за утре какво измисляме последно?
Първо кои ще идват? За сега аз, радо, по спомен Адаша и той каза, че ще идва като се видяхме... Румба, ти? Айде бе хора!
Макар и в камерен състав Волварите водехме колоната достойно:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=2]
а пред нас гледката беше:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=2]
Някой си заплатиха вече удоволствието, аз си чакам моята "честитка" по пощата, но въпоса с акотовете ще бъде уреден, по предварително обещания начин, единсвеното необходимо нещо е да го сканирате и да ми го пратите (и снимка с фотоапрат става, стига да се чете) за да може въраженията да бъдат написани по най-удачния начин за да "падне" акта.
Има осигурен адвокат за всички актове в следствие на протестните ни действия!

а ТУК са снимките от моя апарат + една от русе-нюз (правата са си техни)

п.п. Радо, Бруно, чакам мейли, ЛС-та или Skype... недопостимо е един-двама да опират(ме) пешкира за всички.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
Брано колеги, в челото на събитията,както винаги!!!

П.П. Я да попитам днес с кой колега от русенската секция с V70 се разминавахме преди и след Казанлък?!?

П.П.П. Номера на колата не го запомних, но на задния капак имаше клубен стикер Big Grin .
Мноо се кефя на първата снимка Big Grin Качи я във фейса Smile
Иначе [attachment=18009]
100Y0 да не би да си срещтнал tonyfireman едно тъмно такова в70 ?
Тони?!?
В колата бяха две момчета, но нямах време за оглеждане. То който съм видял може още да не е пристигнал в Русе, а камо ли да пише във форума. Ако влиза ще пише Big Grin .
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33