Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Естествено, че ще дойдете. Smile
А нас няма какво да ни спре да се включим в другите срещи в страната.
Пътят е ясен вече - началото е поставено!
Газ на Волвото и само напред 8)
Естествено, че ще дойдете. Smile
А нас няма какво да ни спре да се включим в другите срещи в страната.
Пътят е ясен вече - началото е поставено!
Газ на Волвото и само напред 8)
И няма кой да подсвирне, че има вече срещи и в Русе, а? Тц, тц, тц!

Бройте и мене, ама не се знае на коя среща ще се явя, щото времето е пари, а кинти пък - хич!

Ей, Боги - свиркай за такива неща, а пък покани и Ябанозов!
И няма кой да подсвирне, че има вече срещи и в Русе, а? Тц, тц, тц!

Бройте и мене, ама не се знае на коя среща ще се явя, щото времето е пари, а кинти пък - хич!

Ей, Боги - свиркай за такива неща, а пък покани и Ябанозов!
Айде тук съм вече! Smile
Айде тук съм вече! Smile
Като има Софийски потайности, Бургаски вечери, Пловдивски тепета и Варненски дела и документи, редно е драги колеги, да си потърсите темата скокнала във важни :lol: :lol: Пък ако решите нека и това да и е името, титуляра на темата може да го променя. Яйде хаирлия да е Big Grin
Като има Софийски потайности, Бургаски вечери, Пловдивски тепета и Варненски дела и документи, редно е драги колеги, да си потърсите темата скокнала във важни :lol: :lol: Пък ако решите нека и това да и е името, титуляра на темата може да го променя. Яйде хаирлия да е Big Grin
Благодарим за което! И ние вече се смятаме за немаложавни форумци... засега Smile
Айде Русееееееееееееееее, да покажем на какво сме способни тука покрай Дунава.
"Тих бял Дунав се вълнува, весело шуми... БУМ!"
Който успее да се включи в срещата на 04.05.08 да ни представи подобаващо. Иначе следващата среща на местно ниво няма да е далече. Остава да се уточним за времето, което да е удобно за почти всички Smile Мен ми идва една идея около 25-ти май /въпреки че са балове тогава/. Имаме време да поканим и други любители на марката от крайдунавския град. Неделя е и за 2-3 часа мисля. че никого няма да объркат. Ще се уточним де. Като горд собственик на любимата марка /семейно се предава - баща и на двата сина по едно волво/, смятам че е време да се сберем, знамето да развеем и да решим ко правим оттук нататъка. Имаме вече и идея и за клубен сервиз на Волво в Русе, в който да може да вземем мерки навреме за автомобилите, било наште, бикло на гостите и т.н.
Айде Русенци - да чуем мнението Ви! Wink :wink:
Русе мисля че е време да застане на подобаващото си място в клуба!
Да го направим заедно Smile
Благодарим за което! И ние вече се смятаме за немаложавни форумци... засега Smile
Айде Русееееееееееееееее, да покажем на какво сме способни тука покрай Дунава.
"Тих бял Дунав се вълнува, весело шуми... БУМ!"
Който успее да се включи в срещата на 04.05.08 да ни представи подобаващо. Иначе следващата среща на местно ниво няма да е далече. Остава да се уточним за времето, което да е удобно за почти всички Smile Мен ми идва една идея около 25-ти май /въпреки че са балове тогава/. Имаме време да поканим и други любители на марката от крайдунавския град. Неделя е и за 2-3 часа мисля. че никого няма да объркат. Ще се уточним де. Като горд собственик на любимата марка /семейно се предава - баща и на двата сина по едно волво/, смятам че е време да се сберем, знамето да развеем и да решим ко правим оттук нататъка. Имаме вече и идея и за клубен сервиз на Волво в Русе, в който да може да вземем мерки навреме за автомобилите, било наште, бикло на гостите и т.н.
Айде Русенци - да чуем мнението Ви! Wink :wink:
Русе мисля че е време да застане на подобаващото си място в клуба!
Да го направим заедно Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33