Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Фото доказателства - ала бала, за всички неприсъствали ще останат миговете на мечтания за това как е протекло всичко, но участниците - те ще запомнят този възпоменателен миг , когато са участвали в разни групови мъжки занимания в събота рано сутрин, както се казва за някои животът сега започва - като в онзи виц.... Idea Sad :o Confusedhock: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ем,радвам се за вас,понеже и ние тука бяхме заети с един колега и една кака...в типично мъжки занимания в събота сутрин,та чак до обед.Та затова не можах лично аз да присъствам на "матинето" :mrgreen: . Айде със здраве и наздраве до скорошни срещи Big Grin .

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:4eae34af1e">http://www.vbox7.com/play:4eae34af1e</a><!-- m --> :mrgreen:
Ама ние -демек Стайко, МсМилев, БГ Тайгъра, БатКраси, Кангалов, Ицо Косара, Дорчо Амфетамина, моя милост и оная ' подла твар ' Калинченце- пихме чай , кафе , говорихме си за коли, за КАТ, раздадохме награди, пък вие какво сте правили и какво сте си причинили направо ме е срам да си помисля.............като си спомня и за найлона- направо сте си извратеняци................ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Тунинговали са нещо май Smile
Тунинговахме си само долните части на гърба... :? поне при мен станаха с една идея по-големи 8-) . Да не забравя и телепорта който си направихме с това пързаляне,аз лично се върнах в детските си години.

П.П. ..."като си спомня и за найлона- направо сте си извратеняци"... - благодаря за признанието,идеята беше на Монката,аз участвах като оператор и коментатор за което му благодаря :mrgreen: .
П.П.П. Найлона си седи читав на топло в гаража и очаква следващи приключения Wink .
Хем виновни,хем приказват много.На всичкото отгоре някои дойдоха с неузнаваеми коли,дори за самите тях...
И ме излъгаха,че са ми осигурили турбинката.Майора ме бил дисквалифицирал и разни други такива инсинуации.

[attachment=22019][attachment=22018][attachment=22017][attachment=22016][attachment=22015]
мръсници ...... ама ще дойде и моя час .....
[attachment=22127]Началото на отбора СКВ, през далечната 1910, дядовците, на въпросните ни състезатели също са го вадили... :lol: :mrgreen:
.

Всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:



[attachment=22133]
mevdo Wrote:... матине организирано в Библиотеката на Товарна гара ....
Имах едни подозрения, какво се крие под наименованието Библиотека, а то явно това е било :lol: :lol:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28