Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Актуална информация за този Вагабонтин :lol: :lol: :lol:
Тъй като имам интерес към обявата имам и няколко въпроса по отношение състоянието на нЯщото:
1. А удари в задницата и последващо изчукване на ламарините имало ли е?
2. Със ръчен смукач ли е?
3. С какво гориво се зарежда: Биодизел, БиогЪз или БиоРакия?
4. Как и за колко години ще ми се изплати инвестицията: на лизинг, духинг или опрашевинг ? ........... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Днеска чух какво си тананика Смевдолетко, когато е сам в гаражчето:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dU77MpIHP3c[/youtube]

Confusedhock: :o :?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Я да си ъпна обявата :mrgreen:

Само да спомена ,че въпросния красавец все още е член на УС и има модераторски права
злопаметен е и умее да гъделичка !
Така че бъдете мили с него приятели
Zdravko_850 Wrote:Я да си ъпна обявата :mrgreen:
Колега, получавате поздравление за неправомерно "Опване" на обявата :mrgreen:

п.п. Според мен за подобна ретро антика не може това да е реален пробег - явно са му бъркали в километража.
Колегиии, ще Ви помоля ако нямате реален интерес да не спамите обявата :mrgreen:
Cavalera Wrote:п.п. Според мен за подобна ретро антика не може това да е реален пробег - явно са му бъркали в километража.
Колега това е реалният пробег, ако не вярвате може да се провери, като се постави правилният ЖАК в OBD-то (облата бежова дупка) :lol:
Cavalera Wrote:
Zdravko_850 Wrote:Я да си ъпна обявата :mrgreen:
Колега, получавате поздравление за неправомерно "Опване" на обявата :mrgreen:

п.п. Според мен за подобна ретро антика не може това да е реален пробег - явно са му бъркали в километража.

началото на проверката....
Да Прасковата беше в гаража , но сега умело прикрива че ми се беше предложил най-безсрамно , с някакви боксерки на маргаритки - после стана ясно кой е гей и кой лесбийка, ама така е - той милия колко пъти му казвах , че тая древногръцка поезия дето толкова я чете напоследък ще му изиграе лоша шега.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

За автора на обявата ще има подобаващо наказание за пускане на обява в неправилен раздел - то ще включва осъвременени методи от испанската инквизиция отнесени към долната част на гърба му , както и
студено къдрене на всички косми по тялото му.... Sad :o Confusedhock: Wink
хи хи хииии Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28