Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Изключително в стилистиката на темата , ровейки насам -натам в мрежата попаднах на най-различни снимки от миналия век , които разказват разни истории, но бях смазващо-впечатлен от една......
[attachment=27656]
И сега като разпознаете колата / няма нищо общо с нашата любима марка/ се замислете дали бай Тошо аджеба не е имал маааалко по-различен поглед върху социализЪма, отколкото другите ръководители на бившите соцдържави....
Апропо освен Брежнев в прекрасния кабриолет със сигурност мога да ви споделя , че са се возили още Хрушчов, Гагарин и Фидел Кастро...... и не само във Варна.... Wink
Защо ми се струва, че това е 1956 Cadillac Series 62 Coupe de Ville ?
Мдааа !
Cadillac DeVille 1956 Cabrio - вместо Волга, Чайка или Зил.....гледай ти !!!
Колегите от Classiccars.bg твърдят, че са били два - единия все още стои прибран някъде в гаражите на НСО, а другия /мисля този от чернобялата снимка/ е в Политехническия университет в София .

[attachment=27669]

Ако има как при следващото ми посещение в столицата ще отида да го видя !!!
Красота и интересни исторически спомени.....
От автосалона в София 2011г Smile
[attachment=27671]
[attachment=27670]
Както вече знаете, на 02.02.2013 г. се откри новия клон на ВКБ в Кабул. Имах късмета, освен мен, на събитието да присъстват и двама собственици на S40 и V40. Тъй като тук постоянно текат промени, специално за тази тема, смятам да покажа снимка на постоянното място на клубното знаме - веещо се тържествено на българска територия.
Това е от мене.
Поздрави на всички вас и на България!
npackoBko Wrote:Поздрави на всички вас и на България!
И ние те обичаме Миро Smile
Преди малко повече от година се проведе последната игра с публиката на тема " Най-извратената техническа модификация!", преди това имаше друг конкурс с разгадаване на абревиатурата "ЗССП" и понеже явно първите месеци от годината са орисани за подобни игри и загадки. Както и поради причина , относно предстоящото автомобилно състезание, в което ще се изявява и мистър Кангалисян-Кръстника, смея да си позволя да ви отправя едно предизвикателство -гатанка, а именно:
Какво означава абревиатурата
"МКСТЛ"
Време за даване на предположения до 06.04.2013г. На 07.04.2013 на Поредната "Варненска среща" на която ще чакаме отчета за състезанието от Кангалисян, ще бъде връчена и високо-градусна награда на първият познал или бил най- близо до разгадаване на загадката.
Резултатите ще бъдат обявени на 06.04.2013 след 18,00часа. Участници от други кътчета на България също се допускат да дават предположенията си тук. :lol: :lol: :lol:
Успех
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Явно няма жадни :lol: :lol: :lol:
Размишляваме. Big Grin Big Grin Big Grin
Миро Кайсията Стреля Талибаните Ловко :twisted: :twisted: :twisted:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28