Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Между другото, това място ще се окаже най-добре охраняваното.Всяка вечер има поне две патрулки и толкова СОТ-коли.Относно клипа, целта е да се покаже как се правят заварки с локомотив-не всеки е виждал.Относно подкупите- винаги съм готов да направим една литературна критика на някоя книжка от руски автор, бил той Смирнофф,Столичнофф и т.н. без значение на обема на страниците...!!!!!!
"И аз нали съм си скромен изстрелвам: Ми купих едно кафе от бара и нали виждаш чашката - сещай се къде е кафето? А сега познайте колко кафета се купиха след този разговор .... цели 3 ... прост народ ... проста държава ..."


Ей Праскова, с тези вицове от военното училище бегай, че ще ти набия табаните!!!!
ХАХАХАХАААААХХХрргггхххххх.....
Kangalov Wrote:Ние висулките за уискито ги събираме покрай морето,от екологично чисти места... Wink
Там и изпаднали в беда русалки се навъртат,а за нещастните гларуси да не говорим.
.......

Само не разбрах тези снимки какво правят в ТАЗИ тема..... :o :roll: , а не например в "Кой какво е видял", "Варненски дела и документи", "Сняг се сипе на парцали", "Зимни картинки".... и прочие!
Във връзка с възникнала реплика относно леда за уискито,направих дуплика от къде взимаме екологичният такъв .... :mrgreen:
Сутришно матине в Библиотеката на Товарна гара утре - събота 15.02.2014 10.00 ч. Всички клубари и симпатизанти, които знаят пътеката да заповядат. Кафето е безплатно...
Матинето премина по предварително утвърдения дневен ред.Бяха обсъдени така жизненоважните кулинарни рецепти за следващото тримесечие и цените на бебешките артикули в световен мащаб.Присъстващите бяха високоинтелигентни предтавители на Волво обществото от мъжки пол и една малка дама.Логично по време на дискусията възникна въпроса"Какво ли правят жените ни по това време?". Беше отговорено "Или плетат или се е**т"!!!! Първи си тръгна Стайко! :lol:
ico_kosara007 Wrote:Матинето премина по предварително утвърдения дневен ред.Бяха обсъдени така жизненоважните кулинарни рецепти за следващото тримесечие и цените на бебешките артикули в световен мащаб.Присъстващите бяха високоинтелигентни предтавители на Волво обществото от мъжки пол и една малка дама.Логично по време на дискусията възникна въпроса"Какво ли правят жените ни по това време?". Беше отговорено "Или плетат или се е**т"!!!! Първи си тръгна Стайко! :lol:

:twisted: Връщам се жената изплела цяла покривка :lol:
Климатика в библиотеката определено бе включен на охладителен режим,та излязохме на хубаво грейналото слънце....Пък и да не си помислят че 7-8 читателя четем,четем и се ...метем.
Дори имаше открит урок,как се обгрижва малко дете в студено време.
Измихме колите,споменахме и блага дума за жените,топнахме хорце и се разделихме...
:lol: :mrgreen: :lol:
Ааа,забравих,поиграхме и малко виртуален стрийп покер на компютъра,любезно предоставен от главният библиотекар. Idea
[attachment=35560][attachment=35557][attachment=35556][attachment=35554][attachment=35551][attachment=35550][attachment=35548]
пууу, чак сега видях и ме е яд, че пропуснах съботното кафенце на теферич, ама здраве да е... следващия път Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28