Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Зона свободного словесного поноса Big Grin Big Grin Big Grin

Та да разясня какво е това ПАНОС... :roll:


рецепты народной медицины
Понос, дизентерия.
Лечение поноса народными средствами.
Дизентерия бактериальная - инфекционное заболевания, характеризующееся поражением толстой кишки и интоксикацией организма (слабость, головная боль, повышение температуры, тошнота, иногда рвота). Источником инфекции служит человек.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Зона за силни спиртни питиета (ЗССП) успех и на останалите участници :lol: :lol: :lol:
... Big Grin Big Grin Big Grin дайте жокери, гусин Майор :lol: :lol:
Ех да можех да дам, но ще ме обвинят в шуробаджанащина , не бива, все пак аз съм организатор на конкурса , но съм впечатлен от първите постъпили отговори, които ми дават увереността, че ще се развихри въображение до небивали хоризонти...... Big Grin Big Grin Big Grin
ако е разрешено участието с повече предположения , ще пробвам и с тези...ЗАЩО СМАЗВАМ САМО ПЕШЕХОДЦИ, ЗАБАВЛЕНИЯТА със СПИРТ са СИЛНО ПРИСТРАСТЯВАЩИ, ЗАЩО СМЕХА СЛЕДВА ПЛАЧА , ЗИМАТА СБИРА (на питие разбира се ) СЛАВНИ ПРИЯТЕЛИ, ЗУБРОВКА, СИБИРСКАЯ, СТОЛИЧНАЯ,- (хорошие(липсват подходящите букви Big Grin Big Grin ))ПИТИЕТА, :oops: :oops: почнах много да словоблудствам, като ми хрумне нещо пак ще опитам , да дадем шанс и на другите колеги Big Grin Big Grin Big Grin
ЗССП
1. Зона Свободна от Сини Провокации
...
ми то си личи чии стомах е пълен с еклери а краиния резултат всички го знаем Big Grin
--на кангалича поста Big Grin



иначе 1 Зона за Сипене на Супер Простотии (в добрия смисъл)
Зона Свободна за Самба и Пачанга
ЗОНА за СВОБОДНИ СЪЧИНЕНИЯ и ПРЕРАЗКАЗ (ПРОСТОТИИ)
Зона за Супер Сплотени Приятели!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin

П.П. Без абсолютно никакви сексуални намеци!!!!!
Зелето на Севдо Се Парангяса Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28