Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
"от Cavalera

ЗЕВЗЕКА СПИСА СМИСЛЕН ПОСТ


Колега във форума е прието да не се НАТРАПВАТ собствените виждания и предпочетания, а това се получава от твоите постове със футболна насоченост.
Опитай се да го избягваш, моля!

Корекцията или изтриването на постове се използва не за ограничавне на "свободата на словото" а за запазване на добрия дух във форума.

Приятен ден.
Калин"
Благодаря на колегата Калин за това писмо :wink: и за изтритите ми пет-шест поста с футболна насоченост :!: , Бедни , бедни Македонски, защо не умря при Гредетин... :lol: :lol: Смятам, че бях лишен от правото да учасвтвам пълноценно в конкурса (съдейки от верният отговор), Big Grin Big Grin така че ако утре ми остане време , да намина сутринта през Библиотеката, лично ще почерпя...за да не остане и сянка на съмнение , относно честността на конкурса и ОРГАНИЗАТОРА МУ Г-н Майор МЕВДО Big Grin Big Grin Big Grin
Всъщност всичко зазпочва от една закачка между мене и Миреца отпреди две години. Аз като фен на ФК"Черно Море", а той всеизвестен спартаклия, когато катастрофира и се наложи да му търсиме ламарини за спартаклийско синьото волво, аз му намерих необходимите ламарини в син цвят, но бронята беше зелена и падна един смях, защото него все още го мързи да я пребоядиса и това породи въпросната закачка.

И така всичко е на майтап и никой от нас не бива да има и капчица съмнение че има противоборство на футболна тематика, напротив - аз лично винаги съм се радвал на успехите на Спартак когато ги е имал / естествено не срещу Черно Море/ защото това си е варненски отбор, а аз съм роден на пъпа на Варна и този град си ми харесва, детството ми е минало тук, първите ми приятели са оттук и т.н..... ! Даже имам персонални спомени от мача Спартак - Манчестър Юнайтед от началото на 80-те години завършил с резултат 1:2 ! Чувствам се горд че бях на този мач и виках за Спартак !!!
Наистина се забавлявах, като писах и четох в темата. Ще се радвам подобни мероприятия да продължат и за в бъдеще. Специално благодаря на организатора и поздравявам всички участници. Наздраве от мен още от сега.
:fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
Историята с футболните коментари е доста стара във форума. Sad :-k

Още тогава бе показано ясно че спортни ( футболни ) темички ,такива в които да се делят пишещите
на фенове на различни отбори ,нямат място във волво форума.
Е минавали са и епизодични варианти като тази:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=2539" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=16&t=2539</a><!-- l -->
Така че
ЧЕТЕЙКИ ВНИМАТЕЛНО ще заключа ,че най близо до правилния отговор е
варненския тигър ( bg_tiger1978) и аз препоръчвам той да получи наградата . :thumbleft:

п.п Пожелавам ни повече такива теми с възможност да развием докрай нашето въображение
Поздрави на всички
Здравенце , има си комисия която воглаве с мен обявява резултатите и наградата , точно както е описано в началото на всичко. Внимателно четейки bg tiger 1978 e един от най-активните участници, но за жалост няма пост, който да го приближава до второто място дори. Препоръки от какъвто и да е характер ще се смятат за грубо вмешателство в работата на комисията и авторите им като теб ще получат заслужено наказание - кола-маска на цялото тяло с туткал, след което слънчева баня с бензинова лампа !!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Хъъъ ,
има Севдо има ,
има ама няма ,след моята и на Калин намеси Big Grin
Човека първи "зачеса" черноморско-спартаклийската футболна тематика
за това без да се намесвам в съдийската ви колегия
ви моля най -учтиво да преразгледате решението ви.

п.п До колкото до странното ви мъчение ,ще го приема с най голямо удоволствие
стига да не се превърне в пърлене :oops:
ТВН
=Типично Византииски Номера
изчакахте да духна от Варна и да си раздадете наградите ,като се върна :mrgreen: :tfrag: ще се наложи да ми обясните някои неща :?: като например .ЗАЩО името е ЧЕРНОЕмблемата :синьо-бяла ,а екипът зелен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :?: :?:
Та като гледам тая шарениика .......се чудя аджеба , с какъв облак :mrgreen: ще черпи Севдю :?:
И тъй като резултата от конкурса е опорочен ,смятам през седмицата да организирам съпорт пред "библиотеката" под надслов " :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: а вии платихтели си водата"
Опорочен друг път !
Всичко е точно а пък защо тебе те нямаше нека хората сами да си направят изводи ! Big Grin Big Grin Big Grin
Събрахме се, раздадохме поощрителни награди, имаше смях веселие, но наградата Джим Бийм както и почерпката на Дидо тайгъра / биричка Йотингер/ ще бъде поделена между всички Моряци и Спартаклии , които ще уважат клубната среща идната неделя ! 8)
Специален поздрав за отбора със зелените парцалки: Big Grin Confusedhock: Big Grin Confusedhock: Big Grin

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=qC_hF31z130&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=qC_hF31z ... re=related</a><!-- m -->
npackoBko Wrote:Специален поздрав за отбора със зелените парцалки: Big Grin Confusedhock: Big Grin Confusedhock: Big Grin

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=qC_hF31z130&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=qC_hF31z ... re=related</a><!-- m -->

Евала бре Миро Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28