Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От кой хотел ги прибра тея награди бре Тигре,дане ги търсят за съучастие в престъпление и после пак в новините... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ето го и Първият брой на местният Официоз - Орган на РПУ-Товарна гара и Библиотеката !!!

Наздраве на всички !!!

[attachment=29516]
[attachment=29515]


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека да ни е честит първия брой на вестника.Аз бих си взел един брой от него-зависи от тиража!
Също така бих попитал глаДния редактор- как така си присвоява титлата "ръководител движение" при положение че моя милост има същата титла, а него не съм го срещал на нашите титло-полагания с ритуално принесено животно от овчи характер??? Обяснението може да бъде написано в течен лек и течен твърд вариант!!!!
Цоска,за този тип подкупи ли говориш.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
.
[attachment=29521]
Мммммдааааааааааа и с гарнитура нещоооооооооо попивателноооооооо!!!
Ами как да те разберем че си Ръководител движение в зоната на РПУ -то бре !
Знаеш къде се намира идвай на изпит - какви са тези тъжни вопли тука, че и обяснения искаш , от разнороден характер, тези неща дето арменеца с "перуката", отпреди два поста, е показал на снимката да му ги вземеш и да дойдете и двамата на разпит, пък после ако ТИ -Цоска се представиш подобаващо може и да почетем в читалнята на Библиотеката - дребен шрифт на слабо осветление преводна шотландска литература...
Чак тогава има някакъв шанс да бъдеш ръкоположен в Ръководител движение в РПУ-Товарна гара.
Тъй като досега бях под прикритие ,ще простя вашето неВежество и лично ще проверя легитимността на изпитната ви комисия в удобно за нас време!(след празниците)!!!!! Wink
Днес, съвсем случайно, в работно време, разхождайки се напред назад, ме осени идеята, че тия нашите Волва определено правят разлика между качественото гориво и некачественото такова.Дали това се дължи на самия район.................? Wink
Да ти кажа право освен в района на Товарна Гара, май още само на едно място в България има подобен феномен.... в един южен градец в Хасковска околия ....
mevdo Wrote:Да ти кажа право освен в района на Товарна Гара, май още само на едно място в България има подобен феномен.... в един южен градец в Хасковска околия ....
Нямаш пропуск, а :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28