Волво Клуб - България

Full Version: TOVARNA GARA TIMES !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Нищо поетично няма у теб - математик такъв... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Просто станаха хубави снимки , това е !!!
Хубави снимки, заприлича ми на изоставена съветска военна база..
Абе как си влизате в колите във Варна? С пикели?
Ами аз днес си влязох съвсем спокойно в автобуса, повтарям в култовия за Варна автобус по линия 22 след което като слязох , отидох в гаража и нямах абсолютно никакви проблеми да си вляза съвсем необезпокояван в Tourneo-то , което онзи ден предвидливо измих и прибрах вътре. :o
За утре обаче имам сериозно уравнение с четири неизвестни, от които две са константни , щото са с летни гуми... :roll:
ipdown Wrote:Абе как си влизате в колите във Варна? С пикели?
Предимно са използвали тупаници,ритници,и нецензурна поезия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да, ама когато си пият уискито, могат да си берат леда от висулките.
Ние висулките за уискито ги събираме покрай морето,от екологично чисти места... Wink
Там и изпаднали в беда русалки се навъртат,а за нещастните гларуси да не говорим.
[attachment=35381][attachment=35380]
От другата страна на оградата на Товарна гара!
[attachment=35414]
И к'во Цоска, клипа не е доказателство за това, че си бил на работа. Ако искаш после да те оправдаваме няма да стане, цък, няма. Приемаме подкупи от всякакво алкохолно естество в т.ч. и боза :mrgreen:
Вчера сутринта излизам да размразя копърката, след като Мевдун съвсем навреме ме осведоми, че всичко е както във фризера ми /къде е снимката от 22 бре к...ш?/ и съвсем предвидливо си нося чаша кафе и цигари, както и чаша гореща вода за вратите. Почвам да чистя колата, СЛЕД КАТО като я отворих с водата и СЛЕД КАТО си изпих кафето и един съсед се приближава. И пита: Абе ти как отвори вратите? И аз нали съм си скромен изстрелвам: Ми купих едно кафе от бара и нали виждаш чашката - сещай се къде е кафето? А сега познайте колко кафета се купиха след този разговор .... цели 3 ... прост народ ... проста държава ей ...
Еййй, тоя локомотив направо огън хвърля като върви, г-н Ръководител движение !
Така си в района на Товарна Гара - странни неща се случват , интересно е , рап-клипове се снимат,през деня Сод-аджиите спят скатани там от погледи хорски, платена любов разцъфтява нощем през лятото, пияни БДЖ-ейци спринтове за изтрезняване по линиите си оформят, а други хляба си вадим там - Цоската, Дорчо, моя милост....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28