Волво Клуб - България

Full Version: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
joro the driver 17 Wrote:
JMI Wrote:
joro the driver 17 Wrote:Бензинов, никога не бих си купил автомобил за лична употpеба с дизелов двигател.


Хубаво е да можеш да се аргументираш!!! Защото иначе думите висят леко в пространството! Wink
Темата е за това на кого колата с какъв двигател е и дали е доволен, не защо е с такъв двигател и въпреки всичко може би ако друг колега ме беше попитал бих отговорил, но в този случаи съм сметнал че не е необходимо, колегите с които сме го обсъждали знаят мнението ми и освен това моите мнения не висят в пространството, тъи като мога да преподавам на хора написали подобни изказвания. Погледни мнението си под моето в една тема за снежен опит и случки отпреди година и нещо и ще разбереш, защо не е нужно да се аргументирам, особено пред теб.


Е, те преподаватели и многознайковци много, но опита друго показва! Wink Ако не намираш за нужно пред мен, то поне пред всички четящи тук! Smile
Е, те преподаватели и многознайковци много, но опита друго показва! Wink Ако не намираш за нужно пред мен, то поне пред всички четящи тук! Smile[/quote]
То и палячовци много, а опитът показва това, което всеки е установил сам пред себе си, а не това, което някои си, от някъде си иска да му или им, ако са повече хора втълпи.
Ако това, което си написал е вярно, то тогава доста добре си определил себе си! Wink

Аз лично съм научил доста ценни неща от хора пишещи тук, които не бих могъл да установя преди това сам! Smile
Много сте мили двамата :mrgreen:
Не се хапете ... форумът работи от 1/2 ден, а вече се емнахте Wink
Дизел, бензин, газ ... кой каквото му е кеф, това да кара 8-)
Но най-важното от всичко е, че по последните 2 позиции няма гласували ... и надали ще има Smile Wink
Dodo 155 Wrote:Много сте мили двамата :mrgreen:
Не се хапете ... форумът работи от 1/2 ден, а вече се емнахте Wink
Дизел, бензин, газ ... кой каквото му е кеф, това да кара 8-)


Ами нали е Свети Валентин! Wink
JMI Wrote:Ако това, което си написал е вярно, то тогава доста добре си определил себе си! Wink

Аз лично съм научил доста ценни неща от хора пишещи тук, които не бих могъл да установя преди това сам! Smile


Така е и още много ще научиш сигурно, имаш голяма нужда съдеики от досега показаното, затова чети и се учи без да се заяждаш с по-информираните по темите тук, а ако не ти дава мира душичката малка да спреш, продължи си сам, стига сме занимавали вниманието на хората с дрязги, личо аз спирам в тая темa и ще избягвам и други ако присъстваш там, защото лично на мен не ми е удоволствие да се карам с които и да било, а колегата додо 155 е много прав. Извинения и поздрави на съфорумците.
Предлагам да избягваме личните нападки... :roll: Idea
Бензин Т5 250к.с. вече шеста година, без газова уредба и без проблеми.Новото най-вероятно V8.
Quote:С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте?

Двулитров бензинов редблок. С турбо.
Изключително съм доволен. Ниска цена, евтина подръжка, висока надеждност, простота и ремонтопригодност, висока мощност и сравнително нормален разход за това което получаваш. Двигателя комбиниран с огромно комфортно комби със задно предаване и LSD е удоволствие.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37