Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Нека да направим последното преброява колеги..., тези които искат да пътуваме до Търново заедно на 28ми сутринта Smile
Идеята е към 8:30 да се съберем на бензиностанцията "Шел","Ботевградско шосе"..., след детелината на околовръстното шосе посока магистрала посока Долни Богоров и магистрала "Хемус"...
OK. Там ще сме от 8:00 ч.!
+1
kire Wrote:Нека да направим последното преброява колеги..., тези които искат да пътуваме до Търново заедно на 29ти сутринта Smile
Идеята е към 8:30 да се съберем на бензиностанцията "Шел","Ботевградско шосе"..., след детелината на околовръстното шосе посока магистрала посока Долни Богоров и магистрала "Хемус"...

Ако нямате нищо против, да се видим на същото място и час, както за ОС!
ivanmblaster Wrote:
kire Wrote:Нека да направим последното преброява колеги..., тези които искат да пътуваме до Търново заедно на 29ти сутринта Smile
Идеята е към 8:30 да се съберем на бензиностанцията "Шел","Ботевградско шосе"..., след детелината на околовръстното шосе посока магистрала посока Долни Богоров и магистрала "Хемус"...

Ако нямате нищо против, да се видим на същото място и час, както за ОС!

Аз съм съгласен Ванка Wink ,ставаме двама Smile
Очаквам поне още две Волва.
ivanmblaster Wrote:Очаквам поне още две Волва.

Поне още 2 ли, Ванка? Значи чакаме поне още 1 Tongue
StormyG Wrote:
ivanmblaster Wrote:Очаквам поне още две Волва.

Поне още 2 ли, Ванка? Значи чакаме поне още 1 Tongue

Да. Точно теб и Емо (Profyt) имах предвид. Тайничко очаквам и още няколко коли.
Може да ми изскочи една важна работа и всичко да пропадне с идването ми Sad Да се надяваме, че няма да излезе.
Ванка...,само ние сме на този етап Wink
Утре както се разбрахме.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29