Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Mihov Wrote:Благодаря за отговора и се ИЗВИНЯВАМ на всички които съм засегнал по един или друг начин.

Zdravko_850 Wrote:Ще се радвам в темата СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ ,да се пише за нещата случващи се в Столицата ,
всичко друго тук си е загуба на време и енергия от участниците .
Успех

+1
и аз се извинявам ако съм излязъл от рамките на добрия тон ...

Просто след хубавата среща в неделя и страхотните разговори с Мишо, Бойчо, Илиев и куп други бивши и настоящи клубари - дебата от снощи и днес сутринта ми се стори абсолютно излишна "претоплена манджа" - поздрави на всички!
Mihov Wrote:Благодаря за отговора и се ИЗВИНЯВАМ на всички които съм засегнал по един или друг начин.


Амин!
Силно се нядявам да няма следваща серия на сапунката с помощник режисьор Михов. Wink Smile
Mihov Wrote:Благодаря за отговора и се ИЗВИНЯВАМ на всички които съм засегнал по един или друг начин.
+1 Wink
Здравейте приятели,колеги,почитатели на марката и всички други,без значение,кой как се определя...

За тези ,които ме познават знаят,че отдавна не пиша във форума,но това е мое решение.

На последната Софийска среща,провела се на 22.12.13г.,т.е днес,споделих една моя стара идея и обещах,че ще я пусна за обсъждане.
Преди време съвместно с клуб Пежо участвахме в инициатива за подкрепа на деца без родителски грижи в град Трън.
Моята идея е :
Да решим искаме ли да намерим някой, на когото бихме могли да сме в помощ и то НЕ САМО на Коледа,а през цялата година.(Например Отец Иван от Нови Хан).
Става дума ,че не е задължително да се събират пари,всеки може да помогне кой с труд ,кой с друго...
Всеки от нас например има дрехи ,които е облякъл по веднъж и ...така си стоят в гардероба.Тези ,които имат деца ,биха могли да отделят вече омалелите ,но все пак запазени дрешки(обувки),играчки-здрави,запазени,но вече ненужни.
Идеи има много въпросът е ,имаме ли желание за подобен вид дейност ,все пак сме дружество с идеална цел...Бихме могли да започнем годината с ДОБРА инициатива.
Дани Wrote:...инициатива за подкрепа на деца без родителски грижи...
Идеи има много въпросът е ,имаме ли желание за подобен вид дейност ,все пак сме дружество с идеална цел...Бихме могли да започнем годината с ДОБРА инициатива.
+1
Съгласен!
+ 2 (Аз и Любчето).
Както винаги ти заставаш зад всяка кауза.Поправи ме ако греша вие във Варна нямахте ли подобна инициатива?
Отправям покана към Волво Приятелите тази неделя 28.09. да се съберем пред НИМ,
там където се правят регулярните срещи на клубарите и феновете на волво.

Лично аз ще си взема доброто настроение, ще си закача усмивката (и баджа) и ще чакам в 12:00 ч.
на уреченото място.

8-)
GT1 Wrote:Отправям покана към Волво Приятелите тази неделя 28.09. да се съберем пред НИМ,
там където се правят регулярните срещи на клубарите и феновете на волво.

Лично аз ще си взема доброто настроение, ще си закача усмивката (и баджа) и ще чакам в 12:00 ч.
на уреченото място.

8-)
Предполагам,че си прегледал раздела за срещите!Да не ни обвиниш после,че сме променили часа в последния момент!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29