Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Не видях нито един Волво "ПРИЯТЕЛ",да е коментирал или харесал постиженията на марката по БГ пистите.Или сме "НЕ ПРИЯТЕЛИ",щото не сме от вашият край на масата.
Айде сполай Ви "ОТ-ЦЕП-НИ-ЧЕСТВОТО'...
Idea
[attachment=32526]
Mihov Wrote:
bell Wrote:
LeecH Wrote::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Верно си е смешно адаш - тая игра на стражари и апаши според мен и на теб ти омръзна, ама да не разваляш хатъра на други я правиш май ... :lol:

Браво на стражарите ! Big Grin :mrgreen: Wink

Драги господа ,
вие искате да се обиждате ли ,
ама разбира се че може
ето заповядайте .............
[/quote]

Драги господа ,
вие искате да се обиждате ли ,
ама разбира се че може
ето заповядайте .............
[/quote]

Не ! Не , искаме да се обиждаме ! Само кажете - кой и какво има право да пише ( публикува ) тук ???
Какви снимки не са желани и т.н. Smile ... да си знаем правилата... ?

Драги господа ,
вие искате да се обиждате ли ,
ама разбира се че може
ето заповядайте .............
[/quote]

Не ! Не , искаме да се обиждаме ! Само кажете - кой и какво има право да пише ( публикува ) тук ???
Какви снимки не са желани и т.н. Smile ... да си знаем правилата... ?
[/quote]

Стига де Михов...,това сме го коментирали и предъвквали десетки пъти Smile
Нека да е мир...

Поздрави!
Mihov Wrote:Не ! Не , искаме да се обиждаме ! Само кажете - кой и какво има право да пише ( публикува ) тук ???
Какви снимки не са желани и т.н. Smile ... да си знаем правилата... ?

Драги Михов ,отключил съм темата в качеството си модератор .
Тук нещата си имат предистория която ти добре знаеш като пряк участник.
Не вярвам никой от форума ,да иска тази тема да остане затворена .
Тук ти и други уважавани от мен господа ,бяхте решили да се заяждате .
Темата "СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ" бе заключена и след модерации от друг колега реших ,че е време
тя пак да е отворена .
Виждам аватара ти и вероятно усещам настроенията ти.
Ако насочиш енергията си в нещо градивно в този форум ,вярвам че всички ще сме ти благодарни .
Драги Zdravko_850 нямам намерение да се заяждам , но забелязвам , че никой не смее нещо да напише тук...
Както съм написал по-назад във темата , това което искам аз и предполагам ,че и повечето съфорумци е "мир и разбирателство във форума". Имате моето уважение като модератор и ще го имате в още по-голяма степен ако върнете снимката която беше изтрита 2 пъти . Не вярвам да пречи на някой . Нека това да е втората стъпка направена от ваша страна към предполагам общата ни цел - форума да е приятно място за всички ! Първата стъпка мисля , че е когато отворихте темата след като беше заключена.
Поздрави !
Mihov Wrote:Не ! Не , искаме да се обиждаме ! Само кажете - кой и какво има право да пише ( публикува ) тук ???
Какви снимки не са желани и т.н. Smile ... да си знаем правилата... ?

[attachment=32958]

Регистриран си на 13 Май 2007 в 19:52, ако досега не си прочел правилата на форума... :roll: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Ето тук се намират. Приятно четене.
Колега Михов, ако се договориш всички 150 негативни и обидни към всички ВКБ модератори теми от сервизния сайт да бъдат премахнати или поне да си ги чете само "синдиката", аз ще направя всичко възможно всякакви снимки от софийски събития да имат мястото и в тази тема.

Исторически погледнато към момента обаче мога само да гадая, че нещата във този сайт ще протекат в следните три стъпки -
1. Невинни снимчици, първо пред пицария, а после пък защо не и гордо гушнали по един сервизен календар?!
2. Лекинки препратки към бла. бла. цом с познатите драми
3. Банове и връщане в изходно положение Wink
не знам аватара ти дали не го потвърждава в аванс Wink

На потребителите тук ще им дойде наистина в повече...
Tisho Wrote:
Mihov Wrote:Не ! Не , искаме да се обиждаме ! Само кажете - кой и какво има право да пише ( публикува ) тук ???
Какви снимки не са желани и т.н. Smile ... да си знаем правилата... ?

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Регистриран си на 13 Май 2007 в 19:52, ако досега не си прочел правилата на форума... :roll: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Ето тук се намират. Приятно четене.

Tisho , чел съм правилата !Много готина снимка си избрал за да илюстрираш мнението си - нещо като "засрамен модератор" ми изглежда на мен...
Би ли ми посочил , защото аз , може и да съм пропуснал - къде пише , че снимка на 20-30 Volvо-фена НЕ може да се публикува във форума на VOLVO ?
И защо на някой може да се насажда "напрежение" с една снимка с усмихнати фенове , и бъди по-конкретен и не се крий зад линка с правилата , моля ?
И , как да се чувствам аз , след като някой ( всички знаем кой е той - имам чувството , че е личностна война ), след като ме види във форума и веднага ме изтрива ? Знаем коя е точка 1 в правилата , както и "член 1 " преди години , ама това беше преди ...

Поздрави !
bell Wrote:Колега Михов, ако се договориш всички 150 негативни и обидни към всички ВКБ модератори теми от сервизния сайт да бъдат премахнати или поне да си ги чете само "синдиката", аз ще направя всичко възможно всякакви снимки от софийски събития да имат мястото и в тази тема.

Исторически погледнато към момента обаче мога само да гадая, че нещата във този сайт ще протекат в следните три стъпки -
1. Невинни снимчици, първо пред пицария, а после пък защо не и гордо гушнали по един сервизен календар?!
2. Лекинки препратки към бла. бла. цом с познатите драми
3. Банове и връщане в изходно положение Wink
не знам аватара ти дали не го потвърждава в аванс Wink

На потребителите тук ще им дойде наистина в повече...

Колега bell , както ти имаш право да казваш "наздраве" от "тунелите при костенурките нинджа" , така смятам , че и аз имам право ( нищо , че в момента не съм член на ВКБ ) моята снимка заедно с мой, приятели да "краси" форума . Можеш да правиш каквито си искаш гадания , да хвърляш боб , леща, лук , може и луканки да хвърляш . Прави си каквито искаш предсказания , но забелязвам , че мненията на ЧЛЕНОВЕТЕ на ВКБ са на почит във VOLVO-форума , макар , че форума е на ВСИЧКИ , а Вие,членовете си имате част от форума където други не могат да влязат.
Благодаря ви за БАН-а който ще ми наложите , но все пак искам да кажа това което мисля ,защото много хора се отказаха и от форума и от ВКБ заради двойния стандарт който налагате , ти и твойте приятели управници !
Последното което ще напиша е - Волво Клуб България ще се оправи когато Управителния Съвет си подаде оставка и дойдат други хора - инакомислещи !
Поздрави и бъдете щастливи не само във форума а и в живота !
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29