Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Quote:Аз днес ще ходя да пийна под звуците на Черно Фередже, ако някой иска нека заповяда, в клуб Тукан на Раковска ще е джумбарето.

А браво!Вслушай се в любимата ми песен "Речи татю да ма жени" Big Grin
Quote:Аз днес ще ходя да пийна под звуците на Черно Фередже, ако някой иска нека заповяда, в клуб Тукан на Раковска ще е джумбарето.

А браво!Вслушай се в любимата ми песен "Речи татю да ма жени" Big Grin
unicata Wrote:Аз днес ще ходя да пийна под звуците на Черно Фередже, ако някой иска нека заповяда, в клуб Тукан на Раковска ще е джумбарето.

Да не забравиш розовата чантичка ,че може да изпаднат кинти . Big Grin Big Grin Big Grin

ПЪК И МНОГО ТИ ХОДИ ,КАТО НА ПИНКО РОЗАВАТА ПАНТЕРА . :lol: :lol: :lol:

ТО С ТЕЗИ ЗАРИБЯВАЩИ Ц...Ц... (ух мръсници) .
unicata Wrote:Аз днес ще ходя да пийна под звуците на Черно Фередже, ако някой иска нека заповяда, в клуб Тукан на Раковска ще е джумбарето.

Да не забравиш розовата чантичка ,че може да изпаднат кинти . Big Grin Big Grin Big Grin

ПЪК И МНОГО ТИ ХОДИ ,КАТО НА ПИНКО РОЗАВАТА ПАНТЕРА . :lol: :lol: :lol:

ТО С ТЕЗИ ЗАРИБЯВАЩИ Ц...Ц... (ух мръсници) .
Въййй Уникате, ти ми мязаш на някого. Само още 70тина килца и малко перхидрол на брадичката и ша станеш на азисчо с тая чантичка. ма къв сладък убавец си беееее, ей
Въййй Уникате, ти ми мязаш на някого. Само още 70тина килца и малко перхидрол на брадичката и ша станеш на азисчо с тая чантичка. ма къв сладък убавец си беееее, ей
Шматках се тея дни с цел да попадна на някоя Софийска потайност ... и като се уморихме /аз, жена ми и синковеца, без да броим и нелегалното още лице/... седнахме на езерото "АРИАНА" да го засмучен бираджийската, ама ... не можах да му намеря края... или сламката!

Гледам и други се взираха във водата с тая ... софийско-потайнствена цел, ама нъцки! Някой мътеше БИРАТА!

Тогава прочетох от един стар вестник: от 10-ти ноември 1989 г., следната тайна:

"Знаете ли че ако викате 8 години, 7 месеца и 6 дни ...
ще похарчите енергия, колкото да стоплите една чаша с кафе... :roll:
Ама няма нужда да викате толкова - извикайте сервитьора и той ще ви донесе едно в рамките на 1 лев!"
:toothy10:

Задявка!

Ето и малко нагледен материал...
/прочетете и разказа по картинки/ :toothy4:
... и си отговорете на ... тайния въпрос:
Защо братята пивовари ... търсят непрекъснато прошка от Софиянци и са известни като братя Прошек?! :laughing6:
/...свободно съчинение .../
Шматках се тея дни с цел да попадна на някоя Софийска потайност ... и като се уморихме /аз, жена ми и синковеца, без да броим и нелегалното още лице/... седнахме на езерото "АРИАНА" да го засмучен бираджийската, ама ... не можах да му намеря края... или сламката!

Гледам и други се взираха във водата с тая ... софийско-потайнствена цел, ама нъцки! Някой мътеше БИРАТА!

Тогава прочетох от един стар вестник: от 10-ти ноември 1989 г., следната тайна:

"Знаете ли че ако викате 8 години, 7 месеца и 6 дни ...
ще похарчите енергия, колкото да стоплите една чаша с кафе... :roll:
Ама няма нужда да викате толкова - извикайте сервитьора и той ще ви донесе едно в рамките на 1 лев!"
:toothy10:

Задявка!

Ето и малко нагледен материал...
/прочетете и разказа по картинки/ :toothy4:
... и си отговорете на ... тайния въпрос:
Защо братята пивовари ... търсят непрекъснато прошка от Софиянци и са известни като братя Прошек?! :laughing6:
/...свободно съчинение .../
Гепиха ми колата и не я връщат! Confusedhock:
Гепиха ми колата и не я връщат! Confusedhock:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29