Волво Клуб - България

Full Version: Колко ни харчат Волвата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Maxijaz Wrote:Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


Ти гледай с тази нафта, неизвестно къде и колко време съхранявана, да не си пречукаш дюзите...........Да не излезе вместо да изпишем, да извадим очи.
Няма страшно свежа е директно от колонката.
Мойто е 460 1.7 турбо 91 год.Карам го нормално и ми дава 13.5 , 14 градско,представям си ако го ръчкам яко какво ще стане ....много харчи според мен не трябва да е така ако някой знае как може да се намали поне малко да каже там не сонди а-у Smile
опс ;д забравих да кажа че е бензин ;д
Ами моята и тя прави толкова градско.. извънградско 8-9...
твойта каква е ? мойта не съм е засичъл извън градско ама градско е много :Х според мен нещо не е както трябва сигурно ще свали с 1-2 литра
2000 кубика турбо бензин. Градско е голям смок. С 10 лв бензин карам макс 30 км Big Grin Така че там е някъде.. 14-15.. Big Grin Извънградско при моето леко шпорене с поддържане на 120 ми прави 8-9 на 100 Smile)))
две мнения няма - гълтат здраво бензиновите лами и това е Big Grin , гълтат, гълтат... нямат насищане, ама вървят м'...ка им пущини 8)
Ох тази тема за мен е безмислена колко им сипем те не врщат и постояно искат
S60, 2002 година, 2.4 турбо, 130 хилки на километража, бензин в кръвта (и двигателя). Смесено "настъпване" в града ми дава 11/100, извънградско с 180-230 ми дава пак толкова! :Д Ако я карам лекинко извънградско пада на 8/100.

Карам само с ОМВ Мах Motion 95 или 100.