Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Както се казва: човек както си го сложи сам, никой друг неможе да му го сложи тъй...
Лупи продавам ,кристални и идеални ,
мухата слон прави
хайде на увеличителните лупи ,по 5лв само ,
от братския китайски нароод бре хора Big Grin
GSM 0777 888 999

п.п да не се кьорите бре Smile
Нещо по хаи-тек нямали ? нещо като очила със синьо+ зелено стъкло ? Big Grin
Към варненските гларуси :
Остават десет дена до следващата среща.Давайте идеи и предложения за нейното провеждане.
Нека всички се включат в организацията,за да няма после недоволни.
Моето предложение е да ходим дружно за риба на Кранево(четвърта буна).Там кой с въдица,кой с барбекю ще се бори с рибата.
Ще съберем по някой лев да напазаруваме : хляб,вода и червеи за стръв... Big Grin Big Grin Big Grin
Който желае може директно да носи само "джобен червей" и там на място от рибарите да улови риба,както да извади и миди.Изборът за сезона е богат.
От мен барбекюто и дървените въглища.
Носете ракети за федербал,топки както и тебешири.За да има и децата с какво да се занимават.
Може и хвърчила да вземете, та да има кой да плаши гларусите и кормораните. Big Grin Big Grin Big Grin
Недоволните след мероприятието ,могат директно да скочат от буната в морето и да охладят страстите.
Времето се очертава да е хубаво .
Поздрави и очаквам вашите други предложения.
Абе аз за една вила около Кранево се сещам, ама кой ще си я познае - незнам Big Grin Big Grin Big Grin
Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:
Ама ще видим домакина какво ще каже !!!
npackoBko Wrote:Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:

Аз кат чуя за киФтета на скара...,и сетивата ми се "изопват" Big Grin Big Grin Big Grin
Ще помоля домакина да... метне няколко насам :wink:
kire Wrote:
npackoBko Wrote:Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:

Аз кат чуя за киФтета на скара...,и сетивата ми се "изопват" Big Grin Big Grin Big Grin
Ще помоля домакина да... метне няколко насам :wink:
По скайпа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Даже може да си направим конферента връзка :lol: :lol: :lol:
ако ще ходите на кранево да вземете да огледате една каравана и да кажете става ли, не става ли... + малко снимков мат'риал да има... 4 човека х 2 метра може ли да се съберат и да спят в нея.... ей такива ми ти работи.....
а ако свалите 1000-2000 лв направо да я закачате за някой теглич :roll: :?
gadnia_metal Wrote:ако ще ходите на кранево да вземете да огледате една каравана и да кажете става ли, не става ли... + малко снимков мат'риал да има... 4 човека х 2 метра може ли да се съберат и да спят в нея.... ей такива ми ти работи.....
а ако свалите 1000-2000 лв направо да я закачате за някой теглич :roll: :?
Ти телефон ли нямаш или те срам да звъннеш, дай координати и утре или вдруги ден ще ида да я огледам :!: :!: :!:
ico850 Wrote:По скайпа Big Grin Big Grin Big Grin Даже може да си направим конферента връзка :lol: :lol: :lol:

Така,така...ни скайпа ти имам,ни "виртуални" киФтета ми се ядат :twisted: ,ама ще се реванширам и аз :wink: